Kontrowersje, odkrycia, bohaterowie i łajdacy. Fascynujące opowieści na każdy dzień od najpopularniejszego magazynu o historii w Polsce

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

„Kury Wam szczać…, a nie o historii pisać”. Tego jeszcze nie wiedzieliście!

Nie tyle o zdziwienie, co niekiedy o prawdziwy krzyk rozpaczy proszą się niektóre z wpisów... Na ilustracji słynny obraz Edwarda Muncha.

fot.domena publiczna Nie tyle o zdziwienie, co niekiedy o prawdziwy krzyk rozpaczy proszą się niektóre z wpisów… Na ilustracji słynny obraz Edwarda Muncha.

Chcecie wiedzieć co rzekł matoł do matoła? A może interesuje Was czego nie powinny dziś robić kobiety?  Prezentujemy najbardziej „oryginalne” wpisy czytelników CiekawostekHistorycznych.pl w ostatnim miesiącu!

Tym razem, prócz prawdziwych komentatorskich perełek, znalazły się nie tylko ich podróbki, ale i zwykłe trociny. Zapadły nam w pamięć tak głęboko, że nie mogliśmy zostawić ich tylko dla siebie. Drodzy Czytelnicy – oddajcie się lekturze, bo to dla Was zebraliśmy te wpisy, nie mogąc powstrzymać się od ich skomentowania.

Pisać wiersze każdy może?

Autor: ROMAN 1930

Artykuł: Dlaczego Warszawiacy nienawidzi powstańców? Oblicze 1944 roku, o którym wciąż się milczy

Rzekł matoł do matoła:

chylę przed tobą czoła.

Bo widzisz matole,

Ja z innymi wolę.

Chociaż cenimy inwencję twórczą naszych Czytelników, zachęcamy, aby oryginalne poetyckie twory udostępniać jednak w serwisach poetyckich, a nie na historycznym portalu. Tam z pewnością specjaliści docenią kunszt rymu oraz bogactwo słownictwa przytoczonego wierszyka :)

Poeci od wieków podbijali kobiece serca, deklamując miłosne poematy. Ciekawe czy ten poetycki "klejnocik" uwiódłby którąś współczesną damę? Przypuszczalnie nie... Na ilustracji obraz Miguela Muntanera.

fot.domena publiczna Poeci od wieków podbijali kobiece serca, deklamując miłosne poematy. Ciekawe czy ten poetycki „klejnocik” uwiódłby którąś współczesną damę? Przypuszczalnie nie… Na ilustracji obraz Miguela Muntanera.

Nie ma to jak merytoryczna uwaga

Autor: Szrek

Artykuł: Ile Polek sypiało z Niemcami podczas II wojny światowej

Wyjątkowo syfiasta strona

Chętnie odnieślibyśmy się do powyższego komentarza, ale problem leży w tym, że nie za bardzo wiemy jak. Jeśli Czytelnikowi chodziło o kwestie naszego podejścia do czystości – zaręczamy, że brudasami nas nazwać nie można, a portal jest dość dobrze uporządkowany. A jeśli się i tak nie podoba, no cóż… na to już niestety nic nie poradzimy naszemu komentatorowi.

Komentarze (6)

  1. GoHa Samo H Odpowiedz

    Umm.. pasywna pseudopolemika z komentującymi połączona z jakimś dziwnym rodzajem marketingu. Jeszcze jakby faktycznie, były to jakieś śmieszne/interesujące komentarze i odpowiedzi w typie AZSdziennika (chociaż satyra i tak nie jest domeną tej strony), ale .. ani to śmieszne, ani ‚wiedzonośne”.. Co ten artykuł miał na celu?

    Wygląda jakby kogoś coś zabolało i z tym sobie najwyraźniej nie radził. Haters gonna hate – nie jest to miłe, ale przywyknijcie.

    • Nasz publicysta |Anna Dziadzio Odpowiedz

      Drogi komentatorze, co miesiąc publikujemy zestawienie najciekawszych i najbardziej wartościowych komentarzy. Oto zestawienie za grudzień: https://ciekawostkihistoryczne.pl/2018/01/01/wartosciowi-sa-ludzie-dzieki-ktorym-moze-przetrwac-narod-wybrany-o-tym-jeszcze-nie-slyszeliscie/. Publikujemy również najbardziej „oryginalne” wpisy – nie wulgarne, obraźliwe i szerzące nienawiść, bo te wymagają od nas interwencji, ale te „trollowe”, które nic nie wnoszą. Jeśli obok krytyki pojawiłoby się jej merytoryczne uzasadnienie – taki wpis znalazłby się nie w tym zestawieniu, ale w rankingu najciekawszych komentarzy, które nagradzamy. Nic nas nie boli, zaręczam Panu/ Pani – trochę śmiechu nikomu natomiast jeszcze nie zaszkodziło. I taki właśnie był jego cel :) Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.