Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Ten dziennik jednego z przywódców III Rzeszy odsłania kulisy nazistowskiej polityki. Dlaczego tak długo pozostawał w ukryciu?

Alfred Rosenberg był jednym z najbliższych współpracowników Hitlera. Ten zagorzały antysemita i rasista stworzył podwaliny ideologiczne zbrodniczego reżimu. O tym, jak przebiegała jego kariera i jak po wielu latach udało się odzyskać jego dziennik, przeczytacie w książce „Dziennik diabła”, która jest nagrodą w naszym konkursie. 

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze najnowszej książki Davida Kinneya oraz Roberta K. Wittmana pod tytułem „Dziennik diabła. Alfred Rosenberg. Człowiek, który stworzył Hitlera” Aby wygrać jeden z nich należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach, publikowanych na CiekawostkachHistorycznych.pl i TwojejHistorii.pl.

Polecamy książkę Davida Kinney'a i Roberta K. Wittmana "Dziennik diabła", wydaną nakładem wydawnictwa Znak Horyzont.

Polecamy książkę Davida Kinney’a i Roberta K. Wittmana „Dziennik diabła”, wydaną nakładem wydawnictwa Znak Horyzont.

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawi się w najbliższym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Kup książkę na stronie Empiku.

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.