Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Konkurs: „Żona nazisty. Jak pewna Żydówka przeżyła Zagładę”

Na pierwszy rzut oka szanse tej kobiety na pozostanie na wolności były niewielkie: już na początku II wojny światowej trafiła do obozu pracy. Jak udało jej się uniknąć najgorszego? Dowiecie się tego dzięki książce „Żona nazisty”, która jest nagrodą w naszym konkursie.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze książki Edith Hahn-Beer „Żona nazisty. Jak pewna Żydówka przeżyła Zagładę”. Aby wygrać jeden z nich, należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach.

Inspiracją do napisania artykułu stała się książka Edith Hahn-Beer

Inspiracją do napisania artykułu stała się książka Edith Hahn-Beer „Żona nazisty. Jak pewna Żydówka przeżyła Zagładę” (Napoleon V 2019).

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista zwycięzców oraz poprawne odpowiedzi ukażą się w naszym newsletterze.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że z naszym kodem rabatowym kupisz ją w taniej na stronie Empiku.

Kup książkę taniej na stronie Empiku

Ciekawostki

Kup książkę „Żona nazisty” w swojej ulubionej księgarni:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.