Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Kobieca strona przedwojennej Polski. Jak wyglądało dwudziestolecie od kuchni?

Przedwojenna Polska była polem walki, której frontem okazały się kuchnie, spiżarnie i miejskie targi. Nasze prababki godziły obowiązki domowe z pracą zawodową. I nikt ich za do nie doceniał. O ich heroizmie dnia codziennego możecie przeczytać w książce „Dwudziestolecie od kuchni”, która jest nagrodą w naszym konkursie.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze najnowszej książki Aleksandry Zaprutko-Janickiej pod tytułem „Dwudziestolecie od kuchni. Kulinarna historia przedwojennej Polski”. Aby wygrać jeden z nich należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach oraz w artykułach z portalu TwojaHistoria.pl. Więcej informacji o książce i artykułach znajdziecie TUTAJ.

W naszym konkursie możesz wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Aleksandry Zaprutko-Janickiej "Dwudziestolecie od kuchni", która ukazała się nakładem wydawnictwa "Ciekawostki Historyczne".

W naszym konkursie możesz wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Aleksandry Zaprutko-Janickiej „Dwudziestolecie od kuchni”, która ukazała się nakładem wydawnictwa „Ciekawostki Historyczne”.

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawi się w najbliższym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że z naszym kodem rabatowym kupisz ją w księgarni paskarz.pl z 35-procentowym rabatem.

Kobieca historia przedwojennej Polski w książce:

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.