Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Skąd się wziął sekretny przyjaciel silnych i niezależnych kobiet?

wibratorSukces ma wielu ojców, jednak elektryczny wibrator tylko jednego. Pierwszy napędzany prądem przyrząd do masażu wyszedł spod ręki Josepha Mortimera Granville’a już na początku lat 80. XIX wieku.

Początkowo wynalazek w żadnym wypadku nie miał służyć „produkowaniu” orgazmów, a zwyczajnemu masażowi. Z czasem jednak zrobił światową… erotyczną karierę, a dziś występuje niemal we wszystkich kształtach i rozmiarach.

Wspólnie z serwisem Deser.pl zapraszamy na film oparty na artykule autorstwa Rafała Kuzaka: Okłamali Was. Pierwsze wibratory wcale nie służyły do tego, co myślicie…. Pełną, tekstową wersję materiału znajdziecie TUTAJ. Zapraszamy też do odwiedzenia stron Deseru.pl i zapoznania się z dyskusją pod filmem.

Chcesz wiedzieć, jak figlowali nasi pradziadkowie? To książka dla Ciebie

Artykuł porusza następujące tematy:

  Czas akcji:

   Miejsce akcji:

    Komentarze (3)

    1. Anonim Odpowiedz

     Te filmy strasznie odbierają jakoś tej stronie, kiedyś z zaciekawieniem czytałam od deski do deski każdy artykuł, a teraz co kilkne w tytuł, to parę zdań i film… Przez co tej strony chyba nie będę odwiedzać, bo wiele straciła.

     • Nasz publicysta | Rafał Kuzak Odpowiedz

      Dzięki za komentarz, ale jeżeli chodzi o filmy, to publikujemy tylko jeden w tygodniu i jest on zawsze oparty na naszym artykule. Samym zaś nowych artykułów publikujemy teraz tygodniowo około pięciu. Zatem jest co czytać.

    Dodaj komentarz

    Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.