Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

A to wszystko dla sportu…

wideo sportWspółcześni Polacy lubią sport. W większości ograniczają się do jego oglądania i kibicowania „naszym” przy różnych okazjach. A jak bywało dawniej? Historia sportu zdecydowanie może Was zaskoczyć.

Dziś wiele dyscyplin traktuje się jak maszynki do zarabiania pieniędzy. Wystarczy spojrzeć na piłkarzy, których stadiony oklejone są banerami reklamowymi, stroje pokryte logami sponsorów, a ich twarze nakręcają sprzedaż wielkim koncernom. A przecież wcześniej wyglądało o wiele skromniej. PRL-owscy piłkarze trenowali w zwyczajnych szkołach. Belgowie woleli obserwować wyścigi kotów niż ludzi, a reprezentacja piłkarska Anglii nie miała do 1946 roku trenera. Chcecie wiedzieć więcej? „Ciekawostki Historyczne” we współpracy z działem wideo serwisu „Gazeta.pl” zapraszają na film:

Film powstał w oparciu o jeden z naszych artykułów. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji go przeczytać, to najwyższa pora to zrobić! Pod tym LINKIEM znajdziecie jeszcze więcej ciekawych informacji. Polecamy także komentarze do filmu zamieszczone na stronach Deseru.pl.

Artykuł porusza następujące tematy:

  Czas akcji:

   Miejsce akcji:

    Komentarze

    brak komentarzy

    Dodaj komentarz

    Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.