Kontrowersje, odkrycia, bohaterowie i łajdacy. Fascynujące opowieści na każdy dzień od najpopularniejszego magazynu o historii w Polsce

Dalej go kochasz? Mamy na to NAPRAWDĘ sprawdzony sposób

wideoZłamane serce to paskudna sprawa, a miłość potrafi być gorsza niż choroba. Może dopaść człowieka znienacka opanować go do szczętu. Na szczęście mamy dla Was odpowiednią terapię. Przetestowaną już kilkaset lat temu.

Na początek ostrzegamy. Jeśli już Amor Was ustrzelił, przygotujcie się na groźne objawy. Być może już zaczynacie wyć jak wilk, a wasze ciało więdnie. Na szczęście wcale nie musi to oznaczać długiej i bolesnej śmierci.

Zamiast panikować, poślijcie szybko po najbliższego medyka – musicie zacząć kurację nim będzie za późno. Chcecie wiedzieć, jak wyglądało leczenie strasznej choroby zwanej miłością? „Ciekawostki Historyczne” we współpracy z działem wideo serwisu „Gazeta.pl” zapraszają na film:

 

Film powstał w oparciu o jeden z naszych artykułów. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji go przeczytać, to najwyższa pora to zrobić! Pod tym LINKIEM znajdziecie jeszcze więcej ciekawych informacji. Polecamy także komentarze do filmu zamieszczone na stronach Deseru.pl.

Kup ciekawą książkę taniej niż inni:

Artykuł porusza następujące tematy:

  Czas akcji:

   Miejsce akcji:

    Komentarze (1)

    Dodaj komentarz

    Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

    Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.