Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Niegrzeczne zabawki naszych prababek

Niegrzeczne zabawki naszych prababek (źródło: domena publiczna).Nie ma się z czego śmiać! Onanizm przed wojną był zupełnie poważnym problemem. Starsi panowie  w swoich wielce poważnych książkach rozwodzili się nad tym, jak bardzo masturbacja jest szkodliwa dla kobiet. W dodatku panie były dużo bardziej skłonne do „zabaw” z przedmiotami.

Zdarzało im się używać „kluczów, patyków i tym podobnych rzeczy, co sprawia, iż następstwa ich lekkomyślności są jeszcze bardziej odrażające i straszne”. Ofiarą onanistek mogła paść nawet niewinna butelka lub szpulka na nici.

Chcecie wiedzieć więcej? „Ciekawostki Historyczne.pl” we współpracy z działem wideo serwisu „Gazeta.pl” zapraszają na film:

 

Film powstał w oparciu o jeden z naszych artykułów. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji go przeczytać, to najwyższa pora to zrobić! Pod tym LINKIEM znajdziecie jeszcze więcej ciekawych informacji. Polecamy także komentarze do filmu zamieszczone na stronach Deseru.pl.

Kup ciekawą książkę o tamtej epoce taniej niż inni:

Artykuł porusza następujące tematy:

  Czas akcji:

   Miejsce akcji:

    Komentarze (2)

    1. nonpossumus Odpowiedz

     Qrcze i wy się już bawicie już w filmy zamiast w „normalny” artykuł. Wielu w tym i ja od razu zamyka daną stronę gdy widzą że zamiast 3-5 mini czytania mają 10-15 minut oglądania fulmiku… :-(
     Non

     • Nasz publicysta | Rafał Kuzak Odpowiedz

      Drogi nonpossumus, w pierwszej kolejności ten film jest oparty na naszym artykule, do którego link znajdziesz pod materiałem wideo. Po drugie film nie nie ma 10-15 minut, trwa on nieco ponad cztery minuty.

    Dodaj komentarz

    Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.