Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Konkurs: Trzecia Rzesza w 100 przedmiotach

Czym bawiły się dzieci w nazistowskich Niemczech? Co oznaczał plakat informujący o niewłaściwym zaciemnieniu domu? Dlaczego Brytyjczycy zabrali Hessowi kalesony? Dowiecie się tego dzięki książce „Trzecia Rzesza w 100 przedmiotach”, którą możecie wygrać w naszym konkursie.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze książki Rogera Moorhouse’a Trzecia Rzesza w 100 przedmiotach„. Aby wygrać jeden z nich, należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach, również tych zamieszczonych na łamach portalu TwojaHistoria.pl.

Wygraj jeden z trzech egzemplarzy książki "Trzecia Rzesza w 100 przedmiotach"!

Wygraj jeden z trzech egzemplarzy książki „Trzecia Rzesza w 100 przedmiotach„!

Konkurs dobiegł już końca . Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista zwycięzców oraz poprawne odpowiedzi ukażą się w naszym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że w każdej chwili możesz kupić ją na stronie Empiku.

Więcej o materialnej historii nazistowskich Niemiec:

Komentarze (1)

  1. Anonim Odpowiedz

    jak dla mnie to nie wiem co to za plemie nazistow ja wiem tylko tyle ze niemcy zaatakowali wiele panstw i wymordowali miliony ludzi w tym dzieci. Denerwuje mnie opowiadanie o tzw nazistowskich niemczech. Co to za oszustwa historyczne a teraz to niby sa niemcy merkelowskie czy polska morawiecka. Dla szacunku dla wymordowanych ludzi ta niemiecka zbrodnia nie powinna byc nigdy przedstawiana w jakikolwiek sposob pozytywnie czy tez przy uzyciu nazwy nazistowskie czy hitlerowskie bo to sa tacy sami niemcy jak dzisiaj czy 100 lat wczesniej

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.