Ciekawostki Historyczne

Burza wokół tej publikacji rozpętała się na długo przed jej premierą. Dziś możecie wygrać "Czerwoną zarazę" i przekonać się sami, co Dariusz Kaliński naprawdę napisał o wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski. 

Do rozdania mamy trzy egzemplarze naszej najnowszej książki pod tytułem „Czerwona zaraza”. By wygrać jedną z nich, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz oczywiście mieć nieco szczęścia w losowaniu. Jeśli któreś pytanie wyda się Wam wyjątkowo trudne – pamiętajcie, że wszystkie niezbędne informacje kryją się w naszych artykułach oraz materiałach promujących książkę opublikowanych na CiekawostkachHistorycznych.pl oraz TwojejHistorii.pl.

Więcej o działalności Armii Czerwonej na ziemiach polskich w najnowszej książce Dariusza Kalińskiego "Czerwona zaraza. Jak naprawdę wyglądało wyzwolenie Polski".

W naszym konkursie możecie wygrać jedną z trzech egzemplarzy książek Dariusza Kalińskiego „Czerwona zaraza. Jak naprawdę wyglądało wyzwolenie Polski”.

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawiła się w naszym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że z naszym kodem rabatowym kupisz ją w księgarni Znak.com. pl z 30-procentowym rabatem.

 

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Danuta

Po raz kolejny pytam – gdzie termi nadsyłania frozwiazań konkursowych?????

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.