Ciekawostki Historyczne

Była w samym sercu najważniejszych wydarzeń XX wieku, próbując mimo to odnaleźć własną drogę do szczęście. Jej losy mogłyby posłużyć za scenariusz co najmniej kilku hollywoodzkich przebojów kinowych. Choć urodziła się jako "czerwona księżniczka", jej pochodzenie stało się przekleństwem.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze najnowszej książki Rosemary Sullivan pod tytułem „Córka Stalina. Niezwykłe życie Swietłany Alliłujewej”. Aby wygrać jeden z nich należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach.

Nagrodami w konkursie są trzy egzemplarze książki Rosemary Sullivan, zatytułowanej "Córka Stalina. Niezwykłe i burzliwe życie Swietłany Alliłujewej" (Znak Horyzont 2017).

Nagrodami w konkursie są trzy egzemplarze książki Rosemary Sullivan, pod tytułem „Córka Stalina. Niezwykłe i burzliwe życie Swietłany Alliłujewej” (Znak Horyzont 2017).

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawiła się w naszym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że z naszym kodem rabatowym kupisz ją w księgarni Znak.com. pl z 30-procentowym rabatem.

KOMENTARZE (11)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ewa

Może utwórzcie osobny dział z napisem „konkursy” ? kto chce,to sobie wejdzie i weźmie udział. Zaczyna to być irytujące.

  Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka

  Pani Ewo, ależ konkursy są osobno oznaczane. Zarówno na stronie głównej, jak i po wejściu na wpis zaraz pod tytułem widać napis kategorii konkurs.

Anonim

Gdzie można znaleźć wyniki?

  Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka

  Zgodnie z zapisami konkursowymi, lista laureatów pojawiła się w ostatnim newsletterze, który został wysłany pod adresy mailowe wskazane przez wszystkie osoby biorące udział w konkursie.

Rybak

Nie dostałem najnowszego newslettera.

  Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka

  A czy podał/a Pan/i przy zapisie na newslettera tego maila, co i w tej korespondencji? Bo niestety nie mamy go nigdzie w bazie…

Rybak

Podałem

  Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka

  Z danych w systemie wynika, że adres podany przez Pana w drugim komentarzu jest zapisany do newslettera od połowy marca i że od tego momentu wszystkie newslettery zostały wysłane. Może któryś wpadł do spamu albo jakiegoś folderu?

Rybak

Źle się wyraziłem newslettery otrzymuję, lecz nie ma w nich wyników konkursów. Mam w nich np. listę najlepszych artykułów.

  Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka

  Wyniki konkursu (o ile się w danym tygodniu któryś się zakończył) są pod listą artykułów. Laureaci konkursu do „Córki Stalina” są w newsletterze z 3 kwietnia.

hehe

bida z nendzom droga „redakcjo”

Zobacz również

Druga wojna światowa

Bomby atomowe zmusiły Japończyków do kapitulacji....

W sierpniu 1945 roku na Hiroszimę i Nagasaki spadły bomby atomowe i zmusiły Japończyków do kapitulacji. Prawda czy mit? Co zakończyło wojnę na Pacyfiku?

8 grudnia 2021 | Autorzy: Paweł Filipiak

Wielka ucieczka zwierząt z zoo w...

9 listopada 1874 roku Nowy Jork sparaliżował artykuł z „New York Herald”. Nagłówek na pierwszej stronie krzyczał: „Dzikie zwierzęta uciekły z Central Parku!”.

7 grudnia 2021 | Autorzy: Anna Baron-Jaworska

XIX wiek

Zakazana antykoncepcja, syfilis, małżeństwa kawalerów i...

Wszechobecna przemoc, broń palna i... bujne życie erotyczne, o którym rzadko wspominają historycy. Jak wyglądał seks na Dzikim Zachodzie?

6 grudnia 2021 | Autorzy: Patryk Chodyniecki

Czym był wielki smog londyński?

5 grudnia 1952 roku nad ranem w Londynie utworzył się wielki smog, który utrzymywał się do 9 grudnia.

5 grudnia 2021 | Autorzy: Paweł Czarnecki

Starożytność

Circus Maximus. Największa arena rozrywki w...

W Rzymie, pomiędzy wzgórzami Palatynu i Awentynu, możemy zobaczyć pozostałość jednej z większych atrakcji starożytnego imperium  – Circus Maximus.

5 grudnia 2021 | Autorzy: Tomek Sowa

Zimna wojna

Morderca królowych piękności

Jego „portfolio” wypełniają zdjęcia młodych, atrakcyjnych kobiet. Uczestniczek konkursów piękności i modelek. Obiecywał im karierę, po czym brutalnie mordował.

4 grudnia 2021 | Autorzy: Anna Baron-Jaworska

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.