Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Córka Stalina. Jak żyć w cieniu ojca zbrodniarza?

Była w samym sercu najważniejszych wydarzeń XX wieku, próbując mimo to odnaleźć własną drogę do szczęście. Jej losy mogłyby posłużyć za scenariusz co najmniej kilku hollywoodzkich przebojów kinowych. Choć urodziła się jako „czerwona księżniczka”, jej pochodzenie stało się przekleństwem.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze najnowszej książki Rosemary Sullivan pod tytułem „Córka Stalina. Niezwykłe życie Swietłany Alliłujewej”. Aby wygrać jeden z nich należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach.

Nagrodami w konkursie są trzy egzemplarze książki Rosemary Sullivan, zatytułowanej "Córka Stalina. Niezwykłe i burzliwe życie Swietłany Alliłujewej" (Znak Horyzont 2017).

Nagrodami w konkursie są trzy egzemplarze książki Rosemary Sullivan, pod tytułem „Córka Stalina. Niezwykłe i burzliwe życie Swietłany Alliłujewej” (Znak Horyzont 2017).

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawiła się w naszym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że z naszym kodem rabatowym kupisz ją w księgarni Znak.com. pl z 30-procentowym rabatem.

Komentarze (11)

 1. ewa Odpowiedz

  Może utwórzcie osobny dział z napisem „konkursy” ? kto chce,to sobie wejdzie i weźmie udział. Zaczyna to być irytujące.

  • Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka Odpowiedz

   Pani Ewo, ależ konkursy są osobno oznaczane. Zarówno na stronie głównej, jak i po wejściu na wpis zaraz pod tytułem widać napis kategorii konkurs.

  • Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka Odpowiedz

   Zgodnie z zapisami konkursowymi, lista laureatów pojawiła się w ostatnim newsletterze, który został wysłany pod adresy mailowe wskazane przez wszystkie osoby biorące udział w konkursie.

  • Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka Odpowiedz

   A czy podał/a Pan/i przy zapisie na newslettera tego maila, co i w tej korespondencji? Bo niestety nie mamy go nigdzie w bazie…

  • Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka Odpowiedz

   Z danych w systemie wynika, że adres podany przez Pana w drugim komentarzu jest zapisany do newslettera od połowy marca i że od tego momentu wszystkie newslettery zostały wysłane. Może któryś wpadł do spamu albo jakiegoś folderu?

 2. Rybak Odpowiedz

  Źle się wyraziłem newslettery otrzymuję, lecz nie ma w nich wyników konkursów. Mam w nich np. listę najlepszych artykułów.

  • Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka Odpowiedz

   Wyniki konkursu (o ile się w danym tygodniu któryś się zakończył) są pod listą artykułów. Laureaci konkursu do „Córki Stalina” są w newsletterze z 3 kwietnia.

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.