Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Przekręt. Oni osiągnęli w tym mistrzostwo

W ponurej rzeczywistości PRL-u i w początkach wolnej Polski ci genialni kanciarze stali się celebrytami. Kochały ich tłumy. Niektórych za to, że zadrwili z komunistycznego systemu. Innych – ponieważ dawali nadzieję. A Ty, dałbyś się nabrać?

W najnowszym konkursie mamy dla Was trzy książki Patryka Pleskota „Przekręt. Najwięksi kanciarze PRL-u i III RP”. Wygrają osoby, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania i będą miały szczęście w losowaniu. Jeśli któreś pytanie okaże się trudne, pamiętajcie że w naszych artykułach dotyczących książki, znajdziecie wszystkie odpowiedzi.

W naszym konkursie wygrać można jeden z trzech egzemplarzy książki Patryka Pleskota Przekręt. Najwięksi kanciarze PRL-u i III RP.

W naszym konkursie wygrać można jeden z trzech egzemplarzy książki Patryka Pleskota „Przekręt. Najwięksi kanciarze PRL-u i III RP”.

Konkurs dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawiła się w naszym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że możesz ją kupić z rabatem.

Komentarze (6)

  1. Paweł Odpowiedz

    Odradzam Odradzam prowadzenie loterii online, jako Wasz stały czytelnik z życzliwości serca. Możecie mieć poważne kłopoty prawne.

  2. marp Odpowiedz

    Też mi się bardziej podobała poprzednia formuła, w której aby wygrać trzeba było się czymś wykazać – napisać uzasadnienie odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.