Ciekawostki Historyczne

W ponurej rzeczywistości PRL-u i w początkach wolnej Polski ci genialni kanciarze stali się celebrytami. Kochały ich tłumy. Niektórych za to, że zadrwili z komunistycznego systemu. Innych – ponieważ dawali nadzieję. A Ty, dałbyś się nabrać?

W najnowszym konkursie mamy dla Was trzy książki Patryka Pleskota „Przekręt. Najwięksi kanciarze PRL-u i III RP”. Wygrają osoby, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania i będą miały szczęście w losowaniu. Jeśli któreś pytanie okaże się trudne, pamiętajcie że w naszych artykułach dotyczących książki, znajdziecie wszystkie odpowiedzi.

W naszym konkursie wygrać można jeden z trzech egzemplarzy książki Patryka Pleskota Przekręt. Najwięksi kanciarze PRL-u i III RP.

W naszym konkursie wygrać można jeden z trzech egzemplarzy książki Patryka Pleskota „Przekręt. Najwięksi kanciarze PRL-u i III RP”.

Konkurs dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawiła się w naszym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że możesz ją kupić z rabatem.

KOMENTARZE (6)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Paweł

Odradzam Odradzam prowadzenie loterii online, jako Wasz stały czytelnik z życzliwości serca. Możecie mieć poważne kłopoty prawne.

    Nasz publicysta | Zuzanna Pęksa

    Konkursy tego typu nie zostały ujęte w ustawie o grach hazardowych.

ewa

Po co bawicie się w konkursy tego typu. Robicie sobie zła markę! Miałam o Was lepsze zdanie.

    Nasz publicysta | Rafał Kuzak

    Pani Ewo,

    ale co złego jest w konkursach tego typu?

asd

Konkursy tego typu są spoko

marp

Też mi się bardziej podobała poprzednia formuła, w której aby wygrać trzeba było się czymś wykazać – napisać uzasadnienie odpowiedzi.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.