Damy - empik

Poznaj tajemnice początków państwa polskiego oraz sekrety urody naszych prababek

Autor: | 18 listopada 2016 | 843 odsłon

Poznaj tajemnice początków państwa polskiego oraz sekrety urody naszych prababek.Jeżeli chcecie posłuchać, co na temat roli kobiet w tworzeniu państwa polskiego ma do powiedzenia nasz redaktor naczelny Kamil Janicki to zapraszamy Was już w tę sobotę do Krakowa. W poniedziałek oraz wtorek zaś do Wrocławia i Zgorzelca. Na tych spotkaniach będziecie mogli porozmawiać również z Olą Zaprutko-Janicką o sposobach na piękno bez konserwantów.

Już w tę sobotę, 19 listopada o godzinie 14.00 zapraszamy mieszkańców Krakowa i okolic do Księgarni Matras przy Rynku Głównym 23 (kliknij, aby zapisać się na wydarzenie).

W czasie tego spotkania Kamil Janicki opowie o swojej najnowszej książce pod tytułem „Damy ze Skazą. Kobiety, które dały Polsce koronę”.

W poniedziałek 21 listopada o godzinie 18:00 zapraszamy Was do Księgarni Autorskiej we Wrocławiu plac Grunwaldzki 22 (kliknij, aby zapisać się na wydarzenie). Poza Kamilem Janickim spotkacie tam również Olę Zaprutko-Janicką, która przybliży Wam sekrety urody naszych prababek, które opisała w swojej najnowszej książce „Piękno bez konserwantów”.

We wtorek 22 listopada o 18.00 Ola i Kamil będą na Was czekać w Księgarni Autorskiej w Zgorzelcu ul. Jeleniogórska 42 (kliknij, aby zapisać się na wydarzenie).

Serdecznie zapraszamy na wszystkie spotkania.

Sekrety urody w naszych prababek w książce:

Powiedz innym co myślisz:

RedakcjaRedakcja - Tutaj znajdziecie wszystkie teksty redakcyjne, m.in. konkursy, ich rozwiązania, aktualności z życia serwisu czy regulaminy publikacji.

Czytasz jeden z artykułów redakcyjnych "Ciekawostek historycznych". Do tej kategorii trafiają między innymi zapowiedzi książek, reklamy i aktualności z życia naszego serwisu (zobacz pozostałe Wiadomości, zapowiedzi i reklamy).
Okupacja

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz


Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu e-mail, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.
Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Nasze wydawnictwo

W mrokach średniowiecza Polską rządziły kobiety. I były piekielnie skuteczne

rycheza

Ich ambicja pozwoliła zbudować imperium. Ich duma unicestwiła królestwo. Bezkompromisowa opowieść przywracająca godność najważniejszym kobietom w dziejach polskiego średniowiecza. Już dzisiaj kup „Damy ze skazą” z autografem autora!

2 listopada 2016 | Czytaj dalej...

Damy ze skazą. Bez nich nie byłoby Polski

zapowiedz2-miniatura

Silne, bezwzględne i żądne władzy. Oto historia kobiet, które nie czekały bezczynnie, co przyniesie los. To właśnie one sprawiły, że początki państwa polskiego wyglądały tak, a nie inaczej. Poznaj „Damy ze skazą”, bohaterki naszej najnowszej książki, którą wydajemy wspólnie ze Znakiem Horyzont.

30 października 2016 | Czytaj dalej...

Epoki

Kategorie

Facebook


Polecamy

Imperium

Czy wiesz że...

Stali na katafalku
za śmiercią Józefa Stalina tak naprawdę stał… Józef Stalin? Z uwagi na rządy terroru jakimi posługiwał się radziecki dyktator, był on swoją ostatnią ofiarą. Gdy czerwony car doznał udaru, jego otoczenie bało tak zastraszone, że bano się nawet wezwać lekarza.

sw.wojciech
Bolesław Chrobry zamordował świętego Wojciecha? Motywem tej zbrodni była chęć zaskarbienia sobie sympatii jednego z najpotężniejszych ludzi w Europie.

Magnaci
Polscy magnaci byli bogatsi od Kulczyka? Jeden z nich pozostawił po sobie spadek zbliżony do dwóch rocznych budżetów państwa!