Promo styczeń

Poznaj tajemnice początków państwa polskiego oraz sekrety urody naszych prababek

Autor: | 18 listopada 2016 | 879 odsłon

Poznaj tajemnice początków państwa polskiego oraz sekrety urody naszych prababek.Jeżeli chcecie posłuchać, co na temat roli kobiet w tworzeniu państwa polskiego ma do powiedzenia nasz redaktor naczelny Kamil Janicki to zapraszamy Was już w tę sobotę do Krakowa. W poniedziałek oraz wtorek zaś do Wrocławia i Zgorzelca. Na tych spotkaniach będziecie mogli porozmawiać również z Olą Zaprutko-Janicką o sposobach na piękno bez konserwantów.

Już w tę sobotę, 19 listopada o godzinie 14.00 zapraszamy mieszkańców Krakowa i okolic do Księgarni Matras przy Rynku Głównym 23 (kliknij, aby zapisać się na wydarzenie).

W czasie tego spotkania Kamil Janicki opowie o swojej najnowszej książce pod tytułem „Damy ze Skazą. Kobiety, które dały Polsce koronę”.

W poniedziałek 21 listopada o godzinie 18:00 zapraszamy Was do Księgarni Autorskiej we Wrocławiu plac Grunwaldzki 22 (kliknij, aby zapisać się na wydarzenie). Poza Kamilem Janickim spotkacie tam również Olę Zaprutko-Janicką, która przybliży Wam sekrety urody naszych prababek, które opisała w swojej najnowszej książce „Piękno bez konserwantów”.

We wtorek 22 listopada o 18.00 Ola i Kamil będą na Was czekać w Księgarni Autorskiej w Zgorzelcu ul. Jeleniogórska 42 (kliknij, aby zapisać się na wydarzenie).

Serdecznie zapraszamy na wszystkie spotkania.

Sekrety urody w naszych prababek w książce:

Powiedz innym co myślisz:

RedakcjaRedakcja - Tutaj znajdziecie wszystkie teksty redakcyjne, m.in. konkursy, ich rozwiązania, aktualności z życia serwisu czy regulaminy publikacji.

Czytasz jeden z artykułów redakcyjnych "Ciekawostek historycznych". Do tej kategorii trafiają między innymi zapowiedzi książek, reklamy i aktualności z życia naszego serwisu (zobacz pozostałe Wiadomości, zapowiedzi i reklamy).
Okupacja

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz


Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu e-mail, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.
Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Nasze wydawnictwo

W mrokach średniowiecza Polską rządziły kobiety. I były piekielnie skuteczne

Ich ambicja pozwoliła zbudować imperium. Ich duma unicestwiła królestwo. Bezkompromisowa opowieść przywracająca godność najważniejszym kobietom w dziejach polskiego średniowiecza. Już dzisiaj kup „Damy ze skazą” z autografem autora!

2 listopada 2016 | Czytaj dalej...

Damy ze skazą. Bez nich nie byłoby Polski

Silne, bezwzględne i żądne władzy. Oto historia kobiet, które nie czekały bezczynnie, co przyniesie los. To właśnie one sprawiły, że początki państwa polskiego wyglądały tak, a nie inaczej. Poznaj „Damy ze skazą”, bohaterki naszej najnowszej książki, którą wydajemy wspólnie ze Znakiem Horyzont.

30 października 2016 | Czytaj dalej...

Epoki

Kategorie

Facebook


Polecamy

Mala zbrodnia - pion

Czy wiesz że...

agnodike
…Ateńczycy zabraniali paniom praktyk medycznych pod groźbą kary pozbawienia życia? Takiemu prawu sprzeciwiła się piękna Agnodike, która jako młoda położna musiała obnażać się dla zdobycia zaufania ciężarnych.

Murphy_family
…w 1898 roku w pewnym małym australijskim miasteczku zamordowano trójkę rodzeństwa? Wiele wskazuje, że zmarli utrzymywali kazirodcze stosunki, a zabójstwa dokonali ich rodzice… albo miejscowy ksiądz.

slownik
…PRL-owskie służby specjalne zabiły pewną kobietę… przez pomyłkę? Pewna młoda tłumaczka zginęła tylko dlatego, że trzy ulice dalej mieszkała kobieta o tym samym imieniu i nazwisku, krewna broniącego opozycjonistów prawnika.