Damy - empik

Konkurs: Wymyśl hasło reklamowe dla przedwojennych prezerwatyw

Autor: | 2 czerwca 2015 | 1,335 odsłon

Konkurs: Wymyśl hasło reklamowe dla przedwojennych prezerwatywChcielibyście wygrać książkę Kamila Janickiego pt.  „Epoka hipokryzji. Seks i erotyka w przedwojennej Polsce”? Jeżeli tak, to nic prostszego. Wystarczy odrobina kreatywności i jeden z pięciu egzemplarzy może być Wasz. Musicie tylko wcielić się na chwilę w przedwojennego copywritera.

Zanim jednak wykażecie się swoimi talentami, zapoznajcie się wcześniej z artykułem Jak sto lat temu reklamowano w Polsce prezerwatywy? Znajdziecie tam nazwy wielu marek przedwojennych prezerwatyw, jak również przykłady haseł reklamowych. Pamiętajcie, aby ich nie powielać. Waszym zadaniem jest bowiem:

wymyślenie oryginalnego hasła reklamowego dla jeden z marek prezerwatyw sprzedawanych w Drugiej Rzeczpospolitej.

W konkursie do wygrania jest pięć egzemplarzy książki Kamila Janickiego pt. "Epoka hipokryzji" (CiekawostkiHistoryczne.pl 2015).

W konkursie do wygrania jest pięć egzemplarzy książki Kamila Janickiego pt. „Epoka hipokryzji” (CiekawostkiHistoryczne.pl 2015).

Dla jasności. W sloganie może, ale nie musi pojawić się nazwa konkretnego producenta prezerwatyw dostępnych nad Wisłą w okresie międzywojennym.

Konkurs trwa do 23:59 w poniedziałek 15 czerwca. Swoje odpowiedzi piszcie w komentarzach pod tym postem. Przed opublikowaniem komentarza na stronie upewnijcie się, że podaliście w odpowiedniej rubryce swój adres e-mail (jest on widoczny tylko dla redakcji). Dzięki temu, jeżeli wygracie, będziemy mogli się z Wami skontaktować. Będzie to również potwierdzenie, że to Wy jesteście autorem danego komentarza.

Informacje prawne

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie ujawnionych przez siebie danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej, imienia i nazwiska na potrzeby przeprowadzenia konkursu oraz udziału w bezpłatnym newsletterze. W celu uzyskania informacji o przetwarzanych danych osobowych, ich zmiany lub cofnięcia zgody na ich przetwarzania w, tym rezygnacji z udziału newsletterze uczestnik może wysłać maila na adres ciekawostki@ciekawostkihistoryczne.pl.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że z naszym kodem rabatowym kupisz ją w księgarni Znak.com. pl dużo taniej niż inni.

Poznaj erotyczne oblicze przedwojennej Polski:

Powiedz innym co myślisz:

RedakcjaRedakcja - Tutaj znajdziecie wszystkie teksty redakcyjne, m.in. konkursy, ich rozwiązania, aktualności z życia serwisu czy regulaminy publikacji.

To jeden z konkursów "Ciekawostek historycznych" (zobacz pozostałe nasze Konkursy, Zakończone konkursy). Przeczytaj też regulamin konkursów.
Okupacja
Komentarze do artykułu (57)
 1. Komfort, wygoda i pełna ochrona,
  Zapewni ci tylko nasza OLLA,
  Do plecaka na wycieczkę,
  Spakuj se głęboko w teczkę,
  Zaproś laski do namiotu,
  Działaj dobrze tuż po zmroku.
  Grunt to dobre mieć naboje
  a panienki będą twoje!

 2. 1-Zaloz ze Erosa,
  a bryle swiata wnet ruszysz z posad!

  2-Z dama z miasta? Z dziewka z pola?
  Lepiej zaloz wczesniej „Olla”!

  3-Maria,Hela,Franka,Pola-
  z „Olla” kazdej strzelisz gola!

 3. Jeżeli szukasz szczęścia i spokoju, żądaj oryginalnych i skutecznych prezerwatyw!

  Wystrzegać się należy wszelkich nieudolnych podróbek. Z tego powodu radzimy wszystkim nie eksperymentować na swym szczęściu i zadowoleniu i używać jedynie prezerwatyw z najlepszego tworzywa.

  Produkt ten uznany jest i z niezwykłym skutkiem rozpowszechniony na całym świecie!

 4. „Olla Gum” weź do plecaka, kiedy idziesz do swej lubej.
  Chyba, że chcesz zostać ojcem, już przed ślubem!

  „Olla Gum” to najlepszy wybór na rynku! Chronią i nie zawodzą. Dają gwarancję bezpieczeństwa! Nie psuj sobie zdrowia chwilą zapomnienia, że tak się nie stanie od „Olli” masz zapewnienia.
  Po prostu prędzej Ci serce pęknie!

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz


Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu e-mail, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.
Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Nasze wydawnictwo

Damy ze skazą. Kobiety, które dały Polsce koronę

Już dziś możesz kupić "Damy ze skazą" na empik.com.

Niemka, która zapewniła Chrobremu królewską koronę i ruska księżniczka, która sprawiła, że jego imperium obróciło się w pył. „Damy ze skazą”, które wydajemy wspólnie ze Znakiem Horyzont, to zupełnie nowe spojrzenie na początki państwa polskiego. Historia bez lukru i kompromisów. Kup już dzisiaj!

22 października 2016 | Czytaj dalej...

Poznaj sekret nieskazitelnej urody naszych babć. Jak one to robiły?

nad-rzeczka

Nasze babcie i prababcie nie mogły przebierać w całych stosach drogich smarowideł, palet do makijażu z dziesiątkami odcieni, przyborów do konturowania i hybrydowego manicure. A jednak posiadły sekret nieskazitelnej urody. Na czym on polegał?

21 września 2016 | Czytaj dalej...

Epoki

Kategorie

Facebook


Polecamy

Kershaw - pion

Czy wiesz że...

Wagner
…słynna amerykańska aktorka zginęła po szamotaninie wyrzucona z jachtu? To nie jedyny przykład, gdy młoda kobieta oddała życie dla sławy.

rosa
…mit o zębatej waginie jest stary jak świat? Nawet Apacze, mieszkańcy Dalekiego Wschodu i Oceanii mieli swoje wersje opowieści o żarłocznej otchłani między kobiecymi udami.

Charlotta
…księżniczka Charlotta pruska, siostra cesarza Wilhelma II, nienawidziła dzieci? Gdy jej niekochana jedynaczka nie mogła zajść w ciążę, nie okazała cienia współczucia, warcząc, że może żyć „bez przeklętego miotu”.