Ciekawostki Historyczne

Polska historia pełna jest przełomowych bitew i wodzów, prowadzących nasze armie do zwycięstwa. O tym, gdzie krył się sekret ich wojskowego geniuszu piszą autorzy książki "Polscy bogowie wojny". Możecie ją wygrać w naszym konkursie.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze najnowszej książki „Polscy bogowie wojny”. Aby wygrać jeden z nich, należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach na stronach CiekawostkiHistoryczne.pl oraz TwojaHistoria.pl.

O największych wodzach w naszej historii przeczytacie w książce „Polscy bogowie wojny”. Już dziś możecie zamawiać na empik.com.

A oto i pytania konkursowe (poprawna jest tylko jedna odpowiedź):

[contact-form][contact-field label=’1. Ile w 1659 roku zapłacił Jan Władysław Poczobut Odlaniecki za trzykonny poczet husarski?’ type=’radio’ options=’600 złotych,4100 złotych,1600 złotych’/][contact-field label=’2. Gdzie Jan Karol Chodkiewicz stoczył jedyną w swoim życiu bitwę morską?’ type=’radio’ options=’pod Salis,pod Oliwą,pod Bornholmem’/][contact-field label=’3. Który z polskich wodzów wypowiedział słowa: „Rzecz wiadoma, że wojna ludzi nie rodzi”?’ type=’radio’ options=’Jan Sobieski,Stanisław Koniecpolski,Stefan Czarniecki’/][contact-field label=’Imię i nazwisko’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Komentarz’ type=’textarea’/][contact-field label=’Rozwiązania konkursów przesyłamy za pośrednictwem naszego newslettera. Jeśli chcesz dowiedzieć się kto wygrał i jakie były prawidłowe odpowiedzi, wyraź zgodę na dodanie twojego adresu do listy subskrybentów. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie.’ type=’checkbox’ required=’0’/][contact-field label=’Akceptuję regulamin konkursu*.’ type=’checkbox’ required=’1’/] [/contact-form]

* Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Konkurs trwa do 23:59 w sobotę 25 maja. Lista zwycięzców oraz poprawne odpowiedzi ukażą się w naszym newsletterze.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że możesz kupić ją z rabatem na stronie Empik.com.

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JesseSpowl

Yes I entirely agree with you on the wellness effectiveness of cannabidiol which is why I am currently charming these [url=https://www.cornbreadhemp.com/products/full-spectrum-cbd-gummies]CBD gummies[/url] with great pleasure. Thanks to this manoeuvre from the identify with I мейд the propitious hand-picked and have already appreciated the enormous know-how of the unconditional spectrum cbd. If you pine for to distinguish more about the objective of entourage then this leader from the coupling provided settle upon accord you a entire percipience of the question.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.