Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

„CiekawostkiHistoryczne.pl” na najważniejszych Targach Książki Historycznej w Polsce

CiekawostkiHistoryczne.pl na Targach Książki Historycznej w Warszawie (fot. Rafał Kuzak)

fot.Rafał Kuzak CiekawostkiHistoryczne.pl na Targach Książki Historycznej w Warszawie (fot. Rafał Kuzak)

Już po raz dwudziesty siódmy w Warszawie na przełomie listopada i grudnia odbywa się największe święto książki historycznej w Polsce. Zjeżdżają się wówczas wydawcy i wystawcy z całego kraju, by prezentować, dyskutować i… podpatrywać konkurencję. Nas też nie mogło tam zabraknąć.

Tegoroczna XXVII edycja Targów Książki Historycznej w Warszawie, która odbywa się w Zamku Królewskim w Warszawie w Arkadach Kubickiego właśnie się rozpoczęła. Uroczysta inauguracja imprezy miała miejsce w samo południe w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. Prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym przez Zofię Romaszewską nazwał imprezę Jednym z najważniejszych wydarzeń na rynku książki naukowej.

Na terenie Zamku królewskiego będą się odbywać liczne wydarzenia towarzyszące. Czytelnicy będą mieli niepowtarzalną okazję zetknięcia się oko w oko z wieloma autorami ich ulubionych publikacji. W trakcie targów odbędą się spotkania autorskie, wykłady, debaty oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych, a także warsztaty dla dorosłych i dzieci.

Na tak ważnej imprezie nie mogło zabraknąć także i nas. CiekawostkiHistoryczne.pl znajdziecie na stoisku numer 83. W trakcie trwania targów, na które wstęp jest bezpłatny, będziecie mogli spotkać naszych autorów, którzy zawsze chętnie podyskutują o historii i w razie potrzeby złożą zamaszysty autograf na swojej książce.

Za tą tajemniczą kurtyną kryje się największa impreza poświęcona książkom historycznym w Polsce (fot. Rafał Kuzak)

fot.Rafał Kuzak Za tą tajemniczą kurtyną kryje się największa impreza poświęcona książkom historycznym w Polsce (fot. Rafał Kuzak)

Stoisko serwisu CiekawostkiHistoryczne.pl na XXVII Targach Książki Historycznej w Warszawie (fot. Rafał Kuzak)

fot.Rafał Kuzak Stoisko serwisu CiekawostkiHistoryczne.pl na XXVII Targach Książki Historycznej w Warszawie (fot. Rafał Kuzak)

Z każdą chwilą zainteresowanych przybywa (fot. Rafał Kuzak)

fot.Rafał Kuzak Z każdą chwilą zainteresowanych przybywa (fot. Rafał Kuzak)

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.