Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

„CiekawostkiHistoryczne.pl” na najważniejszych Targach Książki Historycznej w Polsce

CiekawostkiHistoryczne.pl na Targach Książki Historycznej w Warszawie (fot. Rafał Kuzak)

fot.Rafał Kuzak CiekawostkiHistoryczne.pl na Targach Książki Historycznej w Warszawie (fot. Rafał Kuzak)

Już po raz dwudziesty siódmy w Warszawie na przełomie listopada i grudnia odbywa się największe święto książki historycznej w Polsce. Zjeżdżają się wówczas wydawcy i wystawcy z całego kraju, by prezentować, dyskutować i… podpatrywać konkurencję. Nas też nie mogło tam zabraknąć.

Tegoroczna XXVII edycja Targów Książki Historycznej w Warszawie, która odbywa się w Zamku Królewskim w Warszawie w Arkadach Kubickiego właśnie się rozpoczęła. Uroczysta inauguracja imprezy miała miejsce w samo południe w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. Prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym przez Zofię Romaszewską nazwał imprezę Jednym z najważniejszych wydarzeń na rynku książki naukowej.

Na terenie Zamku królewskiego będą się odbywać liczne wydarzenia towarzyszące. Czytelnicy będą mieli niepowtarzalną okazję zetknięcia się oko w oko z wieloma autorami ich ulubionych publikacji. W trakcie targów odbędą się spotkania autorskie, wykłady, debaty oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych, a także warsztaty dla dorosłych i dzieci.

Na tak ważnej imprezie nie mogło zabraknąć także i nas. CiekawostkiHistoryczne.pl znajdziecie na stoisku numer 83. W trakcie trwania targów, na które wstęp jest bezpłatny, będziecie mogli spotkać naszych autorów, którzy zawsze chętnie podyskutują o historii i w razie potrzeby złożą zamaszysty autograf na swojej książce.

Za tą tajemniczą kurtyną kryje się największa impreza poświęcona książkom historycznym w Polsce (fot. Rafał Kuzak)

fot.Rafał Kuzak Za tą tajemniczą kurtyną kryje się największa impreza poświęcona książkom historycznym w Polsce (fot. Rafał Kuzak)

Stoisko serwisu CiekawostkiHistoryczne.pl na XXVII Targach Książki Historycznej w Warszawie (fot. Rafał Kuzak)

fot.Rafał Kuzak Stoisko serwisu CiekawostkiHistoryczne.pl na XXVII Targach Książki Historycznej w Warszawie (fot. Rafał Kuzak)

Z każdą chwilą zainteresowanych przybywa (fot. Rafał Kuzak)

fot.Rafał Kuzak Z każdą chwilą zainteresowanych przybywa (fot. Rafał Kuzak)

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.