Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

„Ciekawostki Historyczne” zapraszają na Targi Książki Historycznej w Warszawie. Odwiedź nasze stoisko

Zapraszamy na Targi Książki Historycznej w Warszawie. Znajdziecie nas na stoisku numer 83.

fot.materiały prasowe Zapraszamy na Targi Książki Historycznej w Warszawie. Znajdziecie nas na stoisku numer 83.

Od czwartku 29 listopada do niedzieli 2 grudnia 2018 roku, w godzinach między 10 a 18 warto odwiedzić Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Właśnie w tym czasie odbywają się XXVII Targi Książki Historycznej. I my też tam będziemy.

Na tegorocznych Targach Książki Historycznej nasz portal wystawia własne stoisko. Znajdziecie je pod numerem 83. Będziecie mogli na nim znaleźć nie tylko książki z naszej serii wydawniczej, ale również historyczne tytuły SIW Znak. To także dobra okazja, by poznać osobiście twórców portalu.

Stoisko obsługiwane będzie przez członków redakcji. Chcemy spotkać się z naszymi Czytelnikami i mamy nadzieję zamienić z Wami parę słów. Ponadto, zapraszamy na spotkania autorskie, w ramach których będzie można bliżej poznać naszych publicystów.

W sobotę, 1 grudnia, na naszym stoisku będzie do Waszej dyspozycji Kamil Janicki, współtwórca portalu i redaktor naczelny, autor wielu bestsellerowych książek, w tym najnowszych „Niepokornych dam” (od 13.00 do 15.00). W godzinach od 11.00 do 12.00 będziecie mogli porozmawiać także z Dariuszem Kalińskim, autorem bestsellerowych pozycji: „Czerwonej Zarazy” i „Bilans krzywd”.

Z kolei od 15.00 na stoisku swoje „Okupacja od kuchni”, „Piękno bez konserwantów” oraz „Dwudziestolecie od kuchni” będzie podpisywać Aleksandra Zaprutko-Janicka. To świetna okazja, by lepiej poznać współzałożycielkę CiekawostekHistorycznych.pl .

Odwiedźcie nasze stoisko nr 83.

fot.materiały prasowe Odwiedźcie nasze stoisko nr 83.

Na naszym stoisku czeka na Was także nasza najnowsza publikacja pod tytułem „Polskie triumfy. 50 chwalebnych bitew z naszej historii”. To idealny prezent dla wszystkich miłośników historii.

Jak nie przegapić okazji porozmawiania z autorami Waszych ulubionych artykułów? Wystarczy stawić się na tegorocznych warszawskich Targach Książki Historycznej. Serdecznie zapraszamy i nie możemy się doczekać, aby poznać naszych Czytelników!

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.