Ciekawostki Historyczne

Od czwartku 29 listopada do niedzieli 2 grudnia 2018 roku, w godzinach między 10 a 18 warto odwiedzić Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Właśnie w tym czasie odbywają się XXVII Targi Książki Historycznej. I my też tam będziemy.

Na tegorocznych Targach Książki Historycznej nasz portal wystawia własne stoisko. Znajdziecie je pod numerem 83. Będziecie mogli na nim znaleźć nie tylko książki z naszej serii wydawniczej, ale również historyczne tytuły SIW Znak. To także dobra okazja, by poznać osobiście twórców portalu.

Stoisko obsługiwane będzie przez członków redakcji. Chcemy spotkać się z naszymi Czytelnikami i mamy nadzieję zamienić z Wami parę słów. Ponadto, zapraszamy na spotkania autorskie, w ramach których będzie można bliżej poznać naszych publicystów.

W sobotę, 1 grudnia, na naszym stoisku będzie do Waszej dyspozycji Kamil Janicki, współtwórca portalu i redaktor naczelny, autor wielu bestsellerowych książek, w tym najnowszych „Niepokornych dam” (od 13.00 do 15.00). W godzinach od 11.00 do 12.00 będziecie mogli porozmawiać także z Dariuszem Kalińskim, autorem bestsellerowych pozycji: „Czerwonej Zarazy” i „Bilans krzywd”.

Z kolei od 15.00 na stoisku swoje „Okupacja od kuchni”, „Piękno bez konserwantów” oraz „Dwudziestolecie od kuchni” będzie podpisywać Aleksandra Zaprutko-Janicka. To świetna okazja, by lepiej poznać współzałożycielkę CiekawostekHistorycznych.pl .

Odwiedźcie nasze stoisko nr 83.fot.materiały prasowe

Odwiedźcie nasze stoisko nr 83.

Na naszym stoisku czeka na Was także nasza najnowsza publikacja pod tytułem „Polskie triumfy. 50 chwalebnych bitew z naszej historii”. To idealny prezent dla wszystkich miłośników historii.

Jak nie przegapić okazji porozmawiania z autorami Waszych ulubionych artykułów? Wystarczy stawić się na tegorocznych warszawskich Targach Książki Historycznej. Serdecznie zapraszamy i nie możemy się doczekać, aby poznać naszych Czytelników!

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.