Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

To jeden z ostatnich liderów opozycji demokratycznej w Polsce, który wciąż utrzymuje się w grze. Jak mu się to udało?

Protestował w marcu ’68. Współtworzył KOR. W czasie stanu wojennego siedział w więzieniu. Antoni Macierewicz od wczesnej młodości działa w głównym nurcie polskiej polityki. Jego fascynujące losy opowiada książka „Antoni Macierewicz. Biografia nieautoryzowana”, będąca nagrodą w naszym konkursie.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze książki Anny Gielewskiej i Marcina Dzierżanowskiego pod tytułem „Antoni Macierewicz. Biografia nieautoryzowana”. Aby wygrać jeden z nich, należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach, także tych opublikowanych na TwojejHistorii.pl.

Artykuł powstał między innymi w oparciu o książkę Marcina Dzierżanowskiego i Anny Gielawskiej "Macierewicz. Biografia nieautoryzowana", wydanej nakładem wydawnictwa Znak Horyzont.

Artykuł powstał między innymi w oparciu o książkę Marcina Dzierżanowskiego i Anny Gielewskiej „Antoni Macierewicz. Biografia nieautoryzowana”, wydanej nakładem wydawnictwa Znak Horyzont.

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawi się w najbliższym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że z naszym kodem rabatowym kupisz ją w z rabatem w naszej księgarni.

Poznaj sylwetkę jednego z najbardziej rozpoznawalnych polityków III RP:

Komentarze (8)

 1. Polak Odpowiedz

  to zwykły kapuś i parówa nasłany przez sb do grona opozycji dlatego tak wałczył by przejąć archiwa kapusiów by wyczyścić swoją teczkę – nie warto nawet splunąć na bydlaka rosyjskiego

 2. Marian Odpowiedz

  Dno i tona mułu za Antusiem. Wstyd że marnujecie internet. Ciekawostki historyczne… Oczekiwałem rzetelności. A tu dupa.

 3. Anonim Odpowiedz

  antoni jaki jest kazdy widzi moze ten skusyn zmarnowane pieniadze by oddal z wlasnej kieszeni i szczesliwej drogi juz czas

 4. osoba prywatna Odpowiedz

  Prawdziwe nazwisko Isaak Singer. KOR-wiec, podobnie jak Geremek/Lewartow i inni starsi bracia wiadomego pochodzeniai.

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.