Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Jak zostać przywódcą globalnej potęgi?

Zarówno Woodrow Wilson, jak i Franklin Delano Roosevelt obejmowali urzędy na długo przed wybuchem światowego konfliktu.

fot.Harris & Ewing/domena publiczna Zarówno Woodrow Wilson, jak i Franklin Delano Roosevelt obejmowali urzędy na długo przed wybuchem światowego konfliktu.

By dostać się na szczyty władzy, trzeba pokonać niezliczone przeszkody. Ale czy naprawdę warto? Ci dwaj przywódcy przekonali się, że prawdziwa rozgrywka zaczyna się dopiero po zdobyciu upragnionego urzędu. Ich historię poznacie dzięki książkom „Wilson” i „FDR”, które są nagrodami w naszym konkursie.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was aż cztery książki, wydane niedawno nakładem wydawnictwa Napoleon V: dwa egzemplarze najnowszej biografii Franklina Delano Roosevelta, autorstwa Jeana Edwarda Smitha, oraz dwa egzemplarze biografii Woodrowa Wilsona pióra A. Scott Berga.  Aby wygrać jeden z nich, należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach. Koniecznie zaznaczcie w komentarzu, którą książkę chcielibyście dostać – jeśli zabraknie wskazówki z waszej strony, wyślemy losowo wybrany egzemplarz.

Książki "Wilson" i "FDR. Franklin Delano Roosevelt" są pierwszymi biografiami największych przywódców USA w języku polskim.

Książki „Wilson” i „FDR. Franklin Delano Roosevelt” są pierwszymi biografiami największych przywódców USA w języku polskim.

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawi się w najbliższym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię jedna z konkursowych książek, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie? Skorzystaj z promocji i kup ją taniej na stronie Empiku: 

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.