Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Czym dla Niemców było nadejście III Rzeszy?

Dlaczego Republika Weimarska przerodziła się w III Rzeszę? Jak gromadzono składniki nazistowskiego triumfu i czego było potrzeba, by ze sobą współgrały? Tego wszystkiego dowiecie się z książki prof. Richarda J. Evansa, zatytułowanej „Nadejście Trzeciej Rzeszy”, która jest nagrodą w naszym konkursie.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze książki Richarda J. Evansa, zatytułowanej „Nadejście Trzeciej Rzeszy”, wydanej nakładem Wydawnictwa Napoleon V. Aby wygrać jeden z nich należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach.

W naszym konkursie możesz wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Richarda J. Evansa pod tytułem "Nadejście Trzeciej Rzeszy" (Wydawnictwo Napoleon V 2017).

W naszym konkursie możesz wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Richarda J. Evansa pod tytułem „Nadejście Trzeciej Rzeszy” (Wydawnictwo Napoleon V).

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawi się w najbliższym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że już teraz możesz ją kupić na stronie Empik.com.

Kup trylogię prof. Evansa z rabatem na stronie Empik.com:

Komentarze (1)

  1. antifa Odpowiedz

    Republika Weimarska nadal była faszystowską Republiką Weimarską 1919-1945

    z definicji 1 rzesza – państwo ottońskie, 2 rzesza – państwo hohenzollernowskie, zatem 3 rzesza – państwo jakiejś tam nowej dynastii cesarzy

    jak widać trzecia rzesza to futurystyka, a oficjalne nazwanie republiki weimarskiej „deutsches reich” zostało mylnie zinterpretowane, po prostu republikanie weimarscy zapomnieli pozbyć się nazwy z okresu 2 rzeszy, i towszystko.

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.