Ciekawostki Historyczne

Kronikarze nazywali go „Wielkim” i „Wspaniałym”. Był nieustraszonym wojownikiem i doskonałym strategiem, który wykorzystywał nawet najmniejszą słabość przeciwnika. O jego podbojach przeczytacie w książce "Narodziny potęgi", która jest nagrodą w naszym konkursie.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze najnowszej książki Michaela Morysa-Twarowskiego pod tytułem „Narodziny potęgi. Wszystkie podboje Bolesława Chrobrego” oraz trzy kubki. Aby wygrać jeden z nich należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach.

W naszym konkursie możesz wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Michaela Morysa-Twarowskiego pod tytułem "Narodziny potęgi. Wszystkie podboje Bolesława Chrobrego" (CiekawostkiHistoryczne.pl 2017).

W naszym konkursie możesz wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Michaela Morysa-Twarowskiego pod tytułem „Narodziny potęgi. Wszystkie podboje Bolesława Chrobrego” (CiekawostkiHistoryczne.pl 2017).

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawi się w najbliższym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że z na empik.com kupisz ją z rabatem.

KOMENTARZE (5)

Dodaj komentarz

Kiedy wyniki tego konkursu? Nie mogę znaleźć w newsletterze.

Tomasz Iwiński

Kiedy wyniki tego konkursu? Nie mogę znaleźć w newsletterze

  Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka

  Wyniki zostały zamieszczone w newsletterze wysłanym tuż po zakończeniu konkursu, 9 października bieżącego roku.

   Niestety nie otrzymałem tego newslettera ;/

    Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka

    Może wpadł do spamu? To niestety czasem się zdarza… Jeśli faktycznie nie dotarł, prześlemy go jeszcze raz na Pana adres mailowy.

Zobacz również

Pierwszy strajk w historii USA

Zainicjowali go... Polacy

20 października 2021 | Autorzy: Paweł Czarnecki

Zimna wojna

„Ja mam ich wszystkich w du**e”...

Wprowadzenie latem 1976 roku drastycznych podwyżek cen doprowadziło do fali brutalnie tłumionych protestów. To był początek końca Edwarda Gierka.

20 października 2021 | Autorzy: Piotr Gajdziński

Średniowiecze

Masz dzieci? Nie odpoczniesz. Ta władczyni,...

Żadna inna władczyni z epoki Piastów nie miała tylu dzieci. Anna Przemyślidka była pod tym względem rekordzistką, ale jej rola nie sprowadzała się do rodzenia.

20 października 2021 | Autorzy: Gabriela Bortacka

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.