Ciekawostki Historyczne

Kronikarze nazywali go „Wielkim” i „Wspaniałym”. Był nieustraszonym wojownikiem i doskonałym strategiem, który wykorzystywał nawet najmniejszą słabość przeciwnika. O jego podbojach przeczytacie w książce "Narodziny potęgi", która jest nagrodą w naszym konkursie.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze najnowszej książki Michaela Morysa-Twarowskiego pod tytułem „Narodziny potęgi. Wszystkie podboje Bolesława Chrobrego” oraz trzy kubki. Aby wygrać jeden z nich należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach.

W naszym konkursie możesz wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Michaela Morysa-Twarowskiego pod tytułem "Narodziny potęgi. Wszystkie podboje Bolesława Chrobrego" (CiekawostkiHistoryczne.pl 2017).

W naszym konkursie możesz wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Michaela Morysa-Twarowskiego pod tytułem „Narodziny potęgi. Wszystkie podboje Bolesława Chrobrego” (CiekawostkiHistoryczne.pl 2017).

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawi się w najbliższym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że z na empik.com kupisz ją z rabatem.

KOMENTARZE (5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Anonim

Kiedy wyniki tego konkursu? Nie mogę znaleźć w newsletterze.

Tomasz Iwiński

Kiedy wyniki tego konkursu? Nie mogę znaleźć w newsletterze

  Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka

  Wyniki zostały zamieszczone w newsletterze wysłanym tuż po zakończeniu konkursu, 9 października bieżącego roku.

   Anonim

   Niestety nie otrzymałem tego newslettera ;/

    Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka

    Może wpadł do spamu? To niestety czasem się zdarza… Jeśli faktycznie nie dotarł, prześlemy go jeszcze raz na Pana adres mailowy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.