Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Największy zdobywca w polskiej historii. To dzięki niemu narodziła się potęga

Kronikarze nazywali go „Wielkim” i „Wspaniałym”. Był nieustraszonym wojownikiem i doskonałym strategiem, który wykorzystywał nawet najmniejszą słabość przeciwnika. O jego podbojach przeczytacie w książce „Narodziny potęgi”, która jest nagrodą w naszym konkursie.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze najnowszej książki Michaela Morysa-Twarowskiego pod tytułem „Narodziny potęgi. Wszystkie podboje Bolesława Chrobrego” oraz trzy kubki. Aby wygrać jeden z nich należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach.

W naszym konkursie możesz wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Michaela Morysa-Twarowskiego pod tytułem "Narodziny potęgi. Wszystkie podboje Bolesława Chrobrego" (CiekawostkiHistoryczne.pl 2017).

W naszym konkursie możesz wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Michaela Morysa-Twarowskiego pod tytułem „Narodziny potęgi. Wszystkie podboje Bolesława Chrobrego” (CiekawostkiHistoryczne.pl 2017).

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawi się w najbliższym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że z na empik.com kupisz ją z rabatem.

To on sprawił, że Polska była mocarstwem:

Komentarze (5)

  • Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka Odpowiedz

   Wyniki zostały zamieszczone w newsletterze wysłanym tuż po zakończeniu konkursu, 9 października bieżącego roku.

    • Nasz publicysta | Agnieszka Wolnicka

     Może wpadł do spamu? To niestety czasem się zdarza… Jeśli faktycznie nie dotarł, prześlemy go jeszcze raz na Pana adres mailowy.

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.