Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Casanova. Jak wyglądało prawdziwe życie największego uwodziciela wszech czasów?

Chochlik poprzestawiał nam daty w kalendarzu i zakończył konkurs o tydzień za wcześnie. Przyłapaliśmy go i już ratujemy sytuację. Odpowiedzi można wysyłać zgodnie z planem do 23:59 w sobotę 12 sierpnia, a nagród jest jeszcze więcej. Zachęcamy do udziału i przepraszamy za zamieszanie.

W naszym konkursie rozdaliśmy już trzy egzemplarze książki Laurence’a Bergreena pod tytułem „Casanova. W świecie uwodziciela”. Aby wygrać nagrodę z nowej puli należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że każdą z odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach.

W naszym konkursie możecie wygrać jeden z trzech egzemplarzy Laurence'a Bergreena pod tytułem "Casanova. W świecie uwodziciela"(Znak Horyzont 2017).

W naszym konkursie możecie wygrać trzy dodatkowe egzemplarze książki Laurence’a Bergreena pod tytułem „Casanova. W świecie uwodziciela” (Znak Horyzont 2017).

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawi się w najbliższym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że kupisz ją z rabatem na stronie Empik.com.

Dzięki tej książce lepiej zrozumiesz Casanovę:

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.