Ciekawostki Historyczne

Chochlik poprzestawiał nam daty w kalendarzu i zakończył konkurs o tydzień za wcześnie. Przyłapaliśmy go i już ratujemy sytuację. Odpowiedzi można wysyłać zgodnie z planem do 23:59 w sobotę 12 sierpnia, a nagród jest jeszcze więcej. Zachęcamy do udziału i przepraszamy za zamieszanie.

W naszym konkursie rozdaliśmy już trzy egzemplarze książki Laurence’a Bergreena pod tytułem „Casanova. W świecie uwodziciela”. Aby wygrać nagrodę z nowej puli należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że każdą z odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach.

W naszym konkursie możecie wygrać jeden z trzech egzemplarzy Laurence'a Bergreena pod tytułem "Casanova. W świecie uwodziciela"(Znak Horyzont 2017).

W naszym konkursie możecie wygrać trzy dodatkowe egzemplarze książki Laurence’a Bergreena pod tytułem „Casanova. W świecie uwodziciela” (Znak Horyzont 2017).

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawi się w najbliższym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że kupisz ją z rabatem na stronie Empik.com.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.