Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Partnerzy „Ciekawostek historycznych” na targach w Krakowie – część druga

tkhWczoraj napisaliśmy co nieco o książkach, które współpracujące z nami wydawnictwa zaprezentują na Targach Książki Historycznej w Krakowie. To jeszcze nie wszystko. Na jakie inne publikacje warto ostrzyć sobie zęby?

Wydawnictwo Znak Literanova pokaże dwie nowości, na podstawie których opublikowaliśmy ostatnio kilka artykułów. Pierwsza to biografia jednej z postaci, wokół których pomimo upływu lat kontrowersje wcale nie milkną. Chodzi oczywiście o „Sekretne życie Rudolfa Hessa”. Druga pozycja to natomiast książka zdecydowanie nie dla dzieci. „Prawdziwy gangster” zawiera naprawdę sporo prawdziwej akcji, przemocy i motywów z Ojca Chrzestnego rodem…

Na stoisku Wydawnictwa Literackiego na pewno znajdziecie książkę „Hitler i święte insygnia”, którą prezentowaliśmy przed wakacjami. A w niej historię aryjskiego Jezusa i nazistowskiego miasta z bajki.

Na targach będzie gościć także Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. Spośród książek muzealnej oficyny polecamy przede wszystkim „Kraków. Czas okupacji”, na podstawie której opublikowaliśmy całą serię artykułów.

To wszystko oczywiście tylko przykłady, bo w targach weźmie udział łącznie około osiemdziesięciu wydawców. Ich listę, a także dokładny plan stoisk znajdziecie na stronie internetowej organizatorów. Ze swojej strony zapraszamy na stoisko numer 32, gdzie redakcja „Ciekawostek historycznych” będzie miała dla Was książki do wygrania i do kupienia. Do zobaczenia w czwartek, piątek i sobotę!

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.