Ciekawostki Historyczne

Wczoraj napisaliśmy co nieco o książkach, które współpracujące z nami wydawnictwa zaprezentują na Targach Książki Historycznej w Krakowie. To jeszcze nie wszystko. Na jakie inne publikacje warto ostrzyć sobie zęby?

Wydawnictwo Znak Literanova pokaże dwie nowości, na podstawie których opublikowaliśmy ostatnio kilka artykułów. Pierwsza to biografia jednej z postaci, wokół których pomimo upływu lat kontrowersje wcale nie milkną. Chodzi oczywiście o „Sekretne życie Rudolfa Hessa”. Druga pozycja to natomiast książka zdecydowanie nie dla dzieci. „Prawdziwy gangster” zawiera naprawdę sporo prawdziwej akcji, przemocy i motywów z Ojca Chrzestnego rodem…

Na stoisku Wydawnictwa Literackiego na pewno znajdziecie książkę „Hitler i święte insygnia”, którą prezentowaliśmy przed wakacjami. A w niej historię aryjskiego Jezusa i nazistowskiego miasta z bajki.

Na targach będzie gościć także Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. Spośród książek muzealnej oficyny polecamy przede wszystkim „Kraków. Czas okupacji”, na podstawie której opublikowaliśmy całą serię artykułów.

To wszystko oczywiście tylko przykłady, bo w targach weźmie udział łącznie około osiemdziesięciu wydawców. Ich listę, a także dokładny plan stoisk znajdziecie na stronie internetowej organizatorów. Ze swojej strony zapraszamy na stoisko numer 32, gdzie redakcja „Ciekawostek historycznych” będzie miała dla Was książki do wygrania i do kupienia. Do zobaczenia w czwartek, piątek i sobotę!

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.