Historia z mniej (choć nie zawsze) poważnej strony. Ciekawostki, odkrycia, kontrowersje, czyli „jak to naprawdę było” w formie przystępnej dla każdego.

E-booki historyczne za półdarmo. Specjalna oferta dla naszych Czytelników

Promocja Woblink (źródło: domena publiczna)Zapewne już przywykliście się do naszych promocji na książki papierowe. Tym razem mamy jednak coś dla miłośników e-booków. Specjalnie dla Was księgarnia internetowa Woblink przygotowała aż 45-procentowy rabat na wszystkie tytuły historyczne wydawnictwa Znak.

Aby skorzystać z promocji wystarczy kliknąć w TEN LINK i gotowe! Teraz wszystkie e-booki historyczne wydawnictwa Znak możecie kupić aż o 45% taniej. To prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy chcą wzbogacić swoje wirtualne półki.

Wybór książek jest co prawda bogaty, ale my chcielibyśmy szczególnie gorąco polecić Wam sześć doskonałych tytułów, po które naszym zdaniem zdecydowanie powinniście sięgnąć:

Janicki_Damy Davies_SerceEuropy_500pcx_2_ Weglowski_Bardzo-polska-hist-popr_500pcx
Damy złotego wieku autorstwa Kamila Janickiego Serce Europy autorstwa Normana Daviesa Bardzo polska historia wszystkiego autorstwa Adama Węgłowskiego
zdarzylo-sie Iwanow_Zapomnianeludobojstwo Tankisci
Zdarzyło się autorstwa Włodzimierza Kalickiego Zapomniane ludobójstwo. Polacy w państwie Stalina autorstwa Nikołaja Iwanowa Tankiści autorstwa Kacpra Śledzińskiego

Pamiętajcie, że nasza promocja nie będzie trwać wiecznie, dlatego powinniście się pospieszyć. Zatem klikajcie i oszczędzajcie. Bądźcie również czujni, ponieważ w przyszłości możecie spodziewać się kolejnych tego typu akcji.