Ciekawostki Historyczne

Zapraszamy na kolejną historyczną podróż z naszym kanałem na YouTubie.

Starożytny Egipt przyciąga nas swoją tajemniczością i bogactwem. Jego mieszkańcy od samego początku przykładali ogromną uwagę do tego, żeby po śmierci nie rozpłynąć się zwyczajnie w powietrzu. To właśnie dlatego przez cały czas trwania tej starożytnej cywilizacji udoskonalali sposoby na zachowanie w jak najlepszym stanie ciała po śmierci. Mumie – jak i dlaczego je robiono?

Zapraszamy na kolejną historyczną podróż z naszym kanałem na YouTubie.

Weź udział w dyskusji, a jeśli materiał ci się spodobał, polub go i zasubskrybuj kanał Ciekawostki Historyczne  na YouTubie.

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Normalnym

Egipt zawsze fascynował.Tym bardziej że Jezus Chrystus też tam musiał się chronić. A i Izraelici też spędzili tam sporo czasu zanim wyprowadził ich Mojżesz, nota bene sam był urzędnikiem faraona.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.