Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Konkurs: „Templariusze. Rozkwit i upadek zakonu świętych wojowników”

Rycerze Świątyni w powieściach, serialach, filmach i grach wideo przedstawiani są zazwyczaj jako żądne władzy i bogactwa szwarccharaktery. A jak wyglądała prawda można się przekonać, sięgając po książkę Dana Jonesa „Templariusze. Rozkwit i upadek zakonu świętych wojowników”, która jest nagrodą w naszym konkursie.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze najnowszej książki Dana Jonesa „Templariusze. Rozkwit i upadek zakonu świętych wojowników”. Aby wygrać jeden z nich, należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach na stronach CiekawostkiHistoryczne.pl oraz TwojaHistoria.pl.

Artykuł powstał między innymi w oparciu o książkę Dana Jonesa pod tytułem "Templariusze. Rozkwit i upadek zakonu świętych wojowników" (Znak Horyzont 2019).

Nagrodą w naszym konkursie jest są trzy egzemplarze książki Dana Jonesa pod tytułem „Templariusze. Rozkwit i upadek zakonu świętych wojowników” (Znak Horyzont 2019).

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista zwycięzców oraz poprawne odpowiedzi ukażą się w naszym newsletterze. Pamiętaj, że możesz kupić „Templariuszy” z rabatem na stronie Empik.com.

Rozkwit i upadek zakonu świętych wojowników w książce:

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.