Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Konkurs: „Templariusze. Rozkwit i upadek zakonu świętych wojowników”

Rycerze Świątyni w powieściach, serialach, filmach i grach wideo przedstawiani są zazwyczaj jako żądne władzy i bogactwa szwarccharaktery. A jak wyglądała prawda można się przekonać, sięgając po książkę Dana Jonesa „Templariusze. Rozkwit i upadek zakonu świętych wojowników”, która jest nagrodą w naszym konkursie.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze najnowszej książki Dana Jonesa „Templariusze. Rozkwit i upadek zakonu świętych wojowników”. Aby wygrać jeden z nich, należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach na stronach CiekawostkiHistoryczne.pl oraz TwojaHistoria.pl.

Nagrodą w naszym konkursie jest są trzy egzemplarze książki Dana Jonesa pod tytułem „Templariusze. Rozkwit i upadek zakonu świętych wojowników” (Znak Horyzont 2019).

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista zwycięzców oraz poprawne odpowiedzi ukażą się w naszym newsletterze. Pamiętaj, że możesz kupić „Templariuszy” z rabatem na stronie Empik.com.

Rozkwit i upadek zakonu świętych wojowników w książce:

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.