Kontrowersje, odkrycia, bohaterowie i łajdacy. Fascynujące opowieści na każdy dzień od najpopularniejszego magazynu o historii w Polsce

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Najlepsze książki na prezent dla niej. Historyczne lektury dla mamy, babci, żony

Książki wśród których na pewno znajdziesz idealny prezent dla niej: mamy, babci, żony, siostry. Najciekawsze pozycje roku, najważniejsi autorzy, najpiękniej wyglądające publikacje. Jeśli jeszcze nie wiesz, co kupić na święta – kliknij!

Polskie piękno. Sto lat mody i stylu

Wspaniale ilustrowana książka od jednej z najpopularniejszych modowych youtuberek. A do tego kompendium ciekawostek, smaczków, fascynujących historii z dziejów ubioru i stylu. Oprócz zdjęć historycznych również niezliczone fotografie sesyjne, z których zresztą słynie Karolina Żebrowska.

KLIKNIJ, by kupić tę pozycję w naszej księgarni.

Niepokorne damy. Kobiety, które wywalczyły niepodległą Polskę

Inspirująca opowieść o kobietach w najważniejszej walce w najnowszej historii Polski. Żołnierkach, agentkach, polityczkach i organizatorkach, które na niezliczone sposoby biły się o wolność. Nowa pozycja Kamila Janickiego – jednego z autorów, których książki są najchętniej kupowane na prezent. Tej twoja babcia/mama/ciocia na pewno jeszcze nie dostały – premiera miała miejsce niespełna miesiąc temu.

KLIKNIJ, by kupić tę pozycję w naszej księgarni.

Wieki bezwstydu. Seks i erotyka w starożytności

Frywolna lektura o epoce obyczajowej swobody i… osobliwych tabu, które dzisiaj aż trudno sobie wyobrazić. Zabawny prezent dla mamy, cioci, albo i babci, która lubi się zarumienić. A do tego po prostu przyjemna i zaskakująca lektura. Potwierdzamy: u nas nawet zawodowi historycy byli zdziwieni faktami, które udało się wyszukać Adamowi Węgłowskiemu…

KLIKNIJ, by kupić tę pozycję w naszej księgarni.

Pani od obiadów. Lucyna Ćwierczakiewiczowa

Podnosząca na duchu lektura o Polce, która nie dawała sobie w kaszę dmuchać: jednej z największych kobiet sukcesu XIX stulecia, której nawet takie tuzy jak Sienkiewicz czy Prus mogły zazdrościć powodzenia. Książka zgrabnie wydana, wygląda zdecydowanie prezentowo!

KLIKNIJ, by kupić tę pozycję w naszej księgarni.

Komentarze (3)

  1. Anonim Odpowiedz

    Jestem mamą i babcią wszystkie propozycje są nudne i nieodpowiednie. Czy starsza pani może czytać coś wesołego czy tylko przepisy kulinarne ibiografie sławnych ludzi i żywoty świętych? Jestem rozczarowana😣

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.