Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Śmiertelny wróg Rzymu. Jak prywatna wojna Hannibala wpłynęła na losy jego współobywateli?

Wybuch kolejnego konfliktu z Wiecznym Miastem wywrócił życie Kartagińczyków do góry nogami. Brawurowa kampania, prowadzona przez żądnego zemsty dowódcę, rzuciła na szalę losy całego budowanego z trudem od wieków imperium. A wielu mieszkańców afrykańskiej metropolii zmusiła do dokonywania tragicznych wręcz wyborów…

Ben Kane, bestsellerowy autor, którego książki rozeszły się w ponad 900 000 egzemplarzy wraca z nową, błyskotliwą serią. „Hannibal. Wróg Rzymu” to osadzona w czasach drugiej wojny punickiej opowieść o przyjaźni, braterstwie, gniewie i zemście.

Jeśli szukasz idealnej książki na lato, to właśnie ją znalazłeś. Wartka akcja, starożytne tajemnice i jeden z najsłynniejszych kartagińskich dowódców w centrum uwagi – bezwzględny i okrutny Hannibal. To wszystko na kartach powieści, którą czyta się z zapartym tchem.

Ben Kane wraca z nową, błyskotliwą serią. „Hannibal. Wróg Rzymu” (Znak Horyzont 2018) to osadzona w czasach drugiej wojny punickiej opowieść o przyjaźni, braterstwie, gniewie i zemście.

Ben Kane wraca z nową, błyskotliwą serią. „Hannibal. Wróg Rzymu” (Znak Horyzont 2018) to osadzona w czasach drugiej wojny punickiej opowieść o przyjaźni, braterstwie, gniewie i zemście.

Hannibal nigdy nie zapomniał porażki swego rodu. Gorycz doznanego upokorzenia i nienawiść do Rzymu kiełkowały w nim od dawna. Teraz planuje zemstę i unicestwienie starego przeciwnika. Gdy szykuje się do rozpoczęcia wojny, syn jednego z jego najbardziej zaufanych dowódców wybiera się na wycieczkę z przyjacielem.

Chłopcy zostają porwani przez piratów i wystawieni na sprzedaż na targu niewolników. Jeden z nich trafia do szkoły gladiatorów, drugi do pracy w polu. Są przekonani, że już nigdy nie zobaczą domu i rodziny…

Osadzona w czasach drugiej wojny punickiej opowieść o przyjaźni, braterstwie, gniewie i zemście:

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.