Kontrowersje, odkrycia, bohaterowie i łajdacy. Fascynujące opowieści na każdy dzień od najpopularniejszego magazynu o historii w Polsce

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Ciekawostki Historyczne na Targach Książki Historycznej. Czym przyciągamy odwiedzających Arkady Kubickiego?

Od czwartku 30 XI Arkady wypełniły setki stoisk, na których można znaleźć tysiące książek. Ciekawostek Historycznych nie mogło zabraknąć na XXVI Targach Książki Historycznej. Nasze stanowisko zaprojektowaliśmy tak, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Efekt? Nikt nie odchodzi z pustymi rękami!

Nasze tegoroczne „asy”

Zastanawiacie się na pewno, drodzy Czytelnicy, co postanowiliśmy zaprezentować w tym roku na największym święcie książki historycznej w Polsce. Oczywiście nie mogło zabraknąć książek z naszej serii Ciekawostkihistoryczne.pl. To jednak nie wszystko – na naszym stoisku znajdziecie nowości i bestsellery wydawnictwa Znak Horyzont.

Na naszym plakacie nie mogło zabraknąć ani naszego loga, ani wydawnictwa Znak Horyzont. Fot. redakcja portalu "CiekawostkiHistoryczne.pl".

Na naszym plakacie nie mogło zabraknąć ani naszego loga, ani wydawnictwa Znak Horyzont. Fot. redakcja portalu „CiekawostkiHistoryczne.pl”.

Na stoisku Ciekawostek Historycznych (nr 68) królują zatem przede wszystkim „Damy polskiego imperiumKamila Janickiego, najnowsza książka bestsellerowego autora o kobietach, bez których nie byłoby Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Trzy królowe – Jadwiga Kaliska, Elżbieta Łokietkówna i Jadwiga Andegaweńska – to główne bohaterki historii rozgrywającej się w przełomowym momencie naszych dziejów.

Najnowsza książka z serii „Prawdziwe historie” nie mogła jednak pojawić się na Tragach bez asysty swoich poprzedniczek, a więc „Dam ze skazą”, „Żelaznych dam”, Dam złotego wieku” oraz, opowiadających o czasach późniejszych, „Upadłych dam II Rzeczpospolitej” i „Pierwszych dam II Rzeczpospolitej”. XXVI warszawskie Targi dają więc czytelnikom możliwość nabycia całej serii, w dodatku z osobistą dedykacją autora, który w sobotę 2 grudnia (godz. 15:00-17:00) jest do dyspozycji naszych Czytelników.

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.