Ciekawostki Historyczne

Czytelnictwo zdecydowanie nie stanowi ulubionego zajęcia większości Polaków. Jesteśmy jednak przekonani, że wśród naszych Czytelników nie brakuje miłośników książek. Dlatego przygotowaliśmy promocję, dzięki której możecie wybierać spośród tysięcy pozycji, przecenionych nawet o 70%. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Aby skorzystać z promocji wystarczy kliknąć w TEN LINK. Kieruje on na stronę księgarni chodnikliteracki.pl, gdzie tylko w tym tygodniu kupicie setki książek nawet do 70% taniej. Po kliknięciu otrzymacie unikalny kod rabatowy. Dzięki niemu możecie wybrać do 3 książek, które kupicie z tą wyjątkową zniżką. Każdy Czytelnik może skorzystać z jednego kodu.

Wybieraj wśród tysięcy tytułów przecenionych nawet o 70%!

Wybieraj wśród tysięcy tytułów przecenionych nawet o 70%!

Przypominamy, że kto pierwszy ten lepszy. Zatem klikajcie i oszczędzajcie. Bądźcie również czujni, ponieważ w przyszłości możecie spodziewać się kolejnych tego typu akcji.

KOMENTARZE (3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

StopReklamie

Ale NACHALNA reklama. I jedyna jaką adblokery mi nie zablokowały. 70% taniej – no ale na chomiku mam całkowicie za darmo, a wybór jest NIEOGRANICZONY!!!

    Ali

    Fascynujące spostrzeżenie. W sumie miałem kupić sobie rower, ale widziałem, że u mnie pod sklepem spożywczym czasami jeden stoi. Wezmę sobie, będę miał całkowicie za darmo.

StopReklamie

Ale gdyby tam pod twoim sklepem stało 200 rowerów to mógłbyś jakiś sobie wziąć i nawet później przekazać komuś innemu. Całkowicie za darmo. A przy tym nachalni akwizytorzy nie wchodzili by ci chamsko w buciorach do domu proponując tani rower!!!

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.