Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Nie bądź statystycznym Polakiem. Specjalnie dla Was mamy ponad 3500 książek do 70% taniej

Czytelnictwo zdecydowanie nie stanowi ulubionego zajęcia większości Polaków. Jesteśmy jednak przekonani, że wśród naszych Czytelników nie brakuje miłośników książek. Dlatego przygotowaliśmy promocję, dzięki której możecie wybierać spośród tysięcy pozycji, przecenionych nawet o 70%. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Aby skorzystać z promocji wystarczy kliknąć w TEN LINK. Kieruje on na stronę księgarni chodnikliteracki.pl, gdzie tylko w tym tygodniu kupicie setki książek nawet do 70% taniej. Po kliknięciu otrzymacie unikalny kod rabatowy. Dzięki niemu możecie wybrać do 3 książek, które kupicie z tą wyjątkową zniżką. Każdy Czytelnik może skorzystać z jednego kodu.

Wybieraj wśród tysięcy tytułów przecenionych nawet o 70%!

Wybieraj wśród tysięcy tytułów przecenionych nawet o 70%!

Przypominamy, że kto pierwszy ten lepszy. Zatem klikajcie i oszczędzajcie. Bądźcie również czujni, ponieważ w przyszłości możecie spodziewać się kolejnych tego typu akcji.

Komentarze (3)

 1. StopReklamie Odpowiedz

  Ale NACHALNA reklama. I jedyna jaką adblokery mi nie zablokowały. 70% taniej – no ale na chomiku mam całkowicie za darmo, a wybór jest NIEOGRANICZONY!!!

  • Ali Odpowiedz

   Fascynujące spostrzeżenie. W sumie miałem kupić sobie rower, ale widziałem, że u mnie pod sklepem spożywczym czasami jeden stoi. Wezmę sobie, będę miał całkowicie za darmo.

 2. StopReklamie Odpowiedz

  Ale gdyby tam pod twoim sklepem stało 200 rowerów to mógłbyś jakiś sobie wziąć i nawet później przekazać komuś innemu. Całkowicie za darmo. A przy tym nachalni akwizytorzy nie wchodzili by ci chamsko w buciorach do domu proponując tani rower!!!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.