Ciekawostki Historyczne

W ostatnim miesiącu zanotowaliśmy rekordową liczbę unikalnych użytkowników – przekroczyła ona 500 000, liczba odsłon sięgnęła zaś 2 200 000. "Ciekawostki historyczne" są obecnie najpopularniejszym magazynem poświęconym historii w Polsce. Dziękujemy. Od kilku dni możecie nas również czytać w unowocześnionej, responsywnej wersji.

Także w zakresie social media „Ciekawostki” wysuwają się on na zdecydowane prowadzenie. Sieć profili powiązanych z portalem ma ponad 1 000 000 użytkowników. Fan page prowadzone bezpośrednio przez nas skupiają z kolei niemal 350 000 osób.

Kim są Czytelnicy najbardziej zainteresowani historią podaną w formie popularnonaukowej?  Według Google Analytics 38% osób odwiedzających portal to kobiety. Daje to największy udział żeńskiej publiczności wśród  wszystkich polskich portali historycznych. Połowę czytelników serwisu stanowią osoby w wieku od 25 do 44 lat. Tyle samo osób odwiedza portal korzystając z urządzeń mobilnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom czytelników od końca lutego „Ciekawostki” zyskały nowy, bardziej przejrzysty layout. Posiadają też wygodną wersję mobilną.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.