Ciekawostki Historyczne

Jedynie do końca tygodnia trwa wielka promocja "Ciekawostek Historycznych" i księgarni Znak.com.pl. Tylko Wy i tylko teraz macie dostęp do ponad 350 tytułów za mniej niż 1/3 ceny. Ponieważ jest ich tak wiele, podpowiadamy nasze typy.

Przypominamy: Każdy z Was, klikając specjalny link, zdobędzie kod uprawniający do zakupu 3 książek w wyjątkowo okazyjnych cenach. 9 bardzo ciekawych książek zarekomendowaliśmy Wam przedwczoraj. Dziś – kolejna dziewiątka. Od poważnych prac naukowych po pasjonującą powieść historyczną, uszeregowane według popularności:

Beevor_Paryz-wyzwolony_popr_500pcxAnthony Beevor, Artemis Cooper, Paryż wyzwolony. Stolica Francji w latach 1944–1950. Miasto zbrodni, seksu i wielkiej polityki. Pisarze, artyści, dyktatorzy mody. Bandyci, prostytutki, szpiedzy. Poznasz losy Miasta Świateł po 1944 roku. Zobaczysz jak uniknęło tragicznego losu Warszawy. Zrozumiesz powojenne dzieje i współczesność Francji. Teraz w cenie 17,96 zamiast 59,90 zł.

 

Roberts_GeneralStalina_500pcxGeoffrey Roberts, Generał Stalina. Życie Gieorgija ŻukowaMówiono o nim, że ocalił Związek Radziecki przed Hitlerem. Chłopski syn dzięki twardemu charakterowi po II wojnie światowej zyskał status żywej legendy. Ze zmiennym szczęściem walczył o względy Stalina i pozycję w radzieckich strukturach władzy. Kim był Georgij Żukow? Teraz w cenie 19,46 zamiast 64,90 zł.

 

BrzezieckiNocun_Lukaszenka_500pcx_poprAndrzej Brzeziecki, Małgorzata Nocuń, Łukaszenka. Niedoszły car Rosji. Twierdzi, że w czasie suszy zsyła rolnikom deszcz, choć póki co nie jest jeszcze Bogiem. Kim naprawdę jest Aleksander Łukaszenka? Krwawym dyktatorem czy skutecznym politykiem? Małgorzata Nocuń i Andrzej Brzeziecki przyglądają się niezwykłej karierze byłego dyrektora sowchozu. Teraz w cenie 10,47 zamiast 34,90 zł.

 

Semczuk_Maluch_popr2_2_Przemysław Semczuk, Maluch. To symbol wszystkiego, co w PRL-u wzniosłe i marne zarazem. Samochód – legenda. W pełnej anegdot i ciekawostek biografii Malucha znajdziecie nieznaną historię złotego dziecka polskiej motoryzacji. Bogato ilustrowane wydanie zabierze Was w podróż do czasów młodości – własnej lub rodziców. Idealny prezent nie tylko dla fanów motoryzacji. Teraz w cenie 11,97 zamiast 39,90 zł.

 

Sydoniusz_WytresujswoichniewolnikowMarek Sydoniusz Semp, Wytresuj swoich niewolników …czyli starożytna sztuka zarządzania. Czy starożytny Rzymianin w dobie korpoludków może nauczyć nas czegoś nowego? Okazuje się, że tak! Cudem odnaleziony poradnik sprzed 2000 lat, choć dotyczy tresowania niewolników, ma podejrzanie wiele wspólnego z rzeczywistością, którą znamy. Teraz w cenie 11,07 zamiast 36,90 zł.

 

Brzeziecki_Mazowiecki_500pcxAndrzej Brzeziecki, Tadeusz Mazowiecki. Biografia naszego premiera. Był świadkiem upadku II RP, tragedii II wojny światowej i narodzin nowego ładu w powojennej Polsce. Całe życie związany z polityką, zachował twarz i pozostał wierny wyznawanym zasadom. Tak w sejmie PRL, jak i po zmianach ustrojowych – w wolnym, demokratycznym kraju. O tę wolność zresztą walczył. Oto historia jego życia. Teraz w cenie 16,46 zamiast 54,90 zł.

 

King_Zabicarcyksiecia_500pcxGreg King, Sue Woolmans, Zabić arcyksięciaArcyksiążę i piękna dziewczyna ze zubożałej rodziny. Ich miłość nie mogła zyskać akceptacji cesarskiego rodu. Pasjonująca opowieść o zakazanej miłości na cesarskim dworze zmienia się w trzymający w napięciu thriller. Atmosfera w Europie zaczyna gęstnieć. Zakochani nie wiedzą, jakie niebezpieczeństwo im grozi, gdy latem 1914 roku wybierają się w podróż do Sarajewa. Teraz w cenie 13,47 zamiast 44,90 zł.

 

Friszke_Rewolucjasolidarnosci_popr_500pcxAndrzej Friszke, Rewolucja Solidarności. 1980–1981Fascynująca historia jedynego okresu w całej historii Polski Ludowej, w którym władza naprawdę musiała liczyć się z ludem. Pomnikowa, blisko 1000-stronicowa publikacja, to kolejna niezwykle wnikliwa panorama najnowszych dziejów Polski autorstwa wybitnego Andrzeja Friszke. Teraz w cenie 23,96 zamiast 79,90 zł.

 

Goetz_Cudowny_lek_500pcx2Thomas Goetz, Cudowny lek. Robert Koch, Ludwik Pasteur i prątki gruźlicy. W XIX wieku 1/3 populacji umierała na gruźlicę. Miliony ludzi z nadzieją śledziły… walkę dwóch uczonych o sławę i pieniądze. Książka Thomasa Goetza to opowieść o wielkiej XIX-wiecznej rewolucji, dzięki której medycyna zmieniła się w prawdziwą naukę. Teraz w cenie 11,97 zamiast 39,90 zł.

Książek godnych polecenia jest w naszej promocji o wiele więcej. Sprawdźcie sami 350 okazji do naprawdę taniego powiększenia księgozbioru!

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.