Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Setki książek 70% taniej! Nasze typy

Jedynie do końca tygodnia trwa wielka promocja „Ciekawostek Historycznych” i księgarni Znak.com.pl. Tylko Wy i tylko teraz macie dostęp do ponad 350 tytułów za mniej niż 1/3 ceny. Ponieważ jest ich tak wiele, podpowiadamy nasze typy.

Przypominamy: Każdy z Was, klikając specjalny link, zdobędzie kod uprawniający do zakupu 3 książek w wyjątkowo okazyjnych cenach. 9 bardzo ciekawych książek zarekomendowaliśmy Wam przedwczoraj. Dziś – kolejna dziewiątka. Od poważnych prac naukowych po pasjonującą powieść historyczną, uszeregowane według popularności:

Beevor_Paryz-wyzwolony_popr_500pcxAnthony Beevor, Artemis Cooper, Paryż wyzwolony. Stolica Francji w latach 1944–1950. Miasto zbrodni, seksu i wielkiej polityki. Pisarze, artyści, dyktatorzy mody. Bandyci, prostytutki, szpiedzy. Poznasz losy Miasta Świateł po 1944 roku. Zobaczysz jak uniknęło tragicznego losu Warszawy. Zrozumiesz powojenne dzieje i współczesność Francji. Teraz w cenie 17,96 zamiast 59,90 zł.

 

Roberts_GeneralStalina_500pcxGeoffrey Roberts, Generał Stalina. Życie Gieorgija ŻukowaMówiono o nim, że ocalił Związek Radziecki przed Hitlerem. Chłopski syn dzięki twardemu charakterowi po II wojnie światowej zyskał status żywej legendy. Ze zmiennym szczęściem walczył o względy Stalina i pozycję w radzieckich strukturach władzy. Kim był Georgij Żukow? Teraz w cenie 19,46 zamiast 64,90 zł.

 

BrzezieckiNocun_Lukaszenka_500pcx_poprAndrzej Brzeziecki, Małgorzata Nocuń, Łukaszenka. Niedoszły car Rosji. Twierdzi, że w czasie suszy zsyła rolnikom deszcz, choć póki co nie jest jeszcze Bogiem. Kim naprawdę jest Aleksander Łukaszenka? Krwawym dyktatorem czy skutecznym politykiem? Małgorzata Nocuń i Andrzej Brzeziecki przyglądają się niezwykłej karierze byłego dyrektora sowchozu. Teraz w cenie 10,47 zamiast 34,90 zł.

 

Semczuk_Maluch_popr2_2_Przemysław Semczuk, Maluch. To symbol wszystkiego, co w PRL-u wzniosłe i marne zarazem. Samochód – legenda. W pełnej anegdot i ciekawostek biografii Malucha znajdziecie nieznaną historię złotego dziecka polskiej motoryzacji. Bogato ilustrowane wydanie zabierze Was w podróż do czasów młodości – własnej lub rodziców. Idealny prezent nie tylko dla fanów motoryzacji. Teraz w cenie 11,97 zamiast 39,90 zł.

 

Sydoniusz_WytresujswoichniewolnikowMarek Sydoniusz Semp, Wytresuj swoich niewolników …czyli starożytna sztuka zarządzania. Czy starożytny Rzymianin w dobie korpoludków może nauczyć nas czegoś nowego? Okazuje się, że tak! Cudem odnaleziony poradnik sprzed 2000 lat, choć dotyczy tresowania niewolników, ma podejrzanie wiele wspólnego z rzeczywistością, którą znamy. Teraz w cenie 11,07 zamiast 36,90 zł.

 

Brzeziecki_Mazowiecki_500pcxAndrzej Brzeziecki, Tadeusz Mazowiecki. Biografia naszego premiera. Był świadkiem upadku II RP, tragedii II wojny światowej i narodzin nowego ładu w powojennej Polsce. Całe życie związany z polityką, zachował twarz i pozostał wierny wyznawanym zasadom. Tak w sejmie PRL, jak i po zmianach ustrojowych – w wolnym, demokratycznym kraju. O tę wolność zresztą walczył. Oto historia jego życia. Teraz w cenie 16,46 zamiast 54,90 zł.

 

King_Zabicarcyksiecia_500pcxGreg King, Sue Woolmans, Zabić arcyksięciaArcyksiążę i piękna dziewczyna ze zubożałej rodziny. Ich miłość nie mogła zyskać akceptacji cesarskiego rodu. Pasjonująca opowieść o zakazanej miłości na cesarskim dworze zmienia się w trzymający w napięciu thriller. Atmosfera w Europie zaczyna gęstnieć. Zakochani nie wiedzą, jakie niebezpieczeństwo im grozi, gdy latem 1914 roku wybierają się w podróż do Sarajewa. Teraz w cenie 13,47 zamiast 44,90 zł.

 

Friszke_Rewolucjasolidarnosci_popr_500pcxAndrzej Friszke, Rewolucja Solidarności. 1980–1981Fascynująca historia jedynego okresu w całej historii Polski Ludowej, w którym władza naprawdę musiała liczyć się z ludem. Pomnikowa, blisko 1000-stronicowa publikacja, to kolejna niezwykle wnikliwa panorama najnowszych dziejów Polski autorstwa wybitnego Andrzeja Friszke. Teraz w cenie 23,96 zamiast 79,90 zł.

 

Goetz_Cudowny_lek_500pcx2Thomas Goetz, Cudowny lek. Robert Koch, Ludwik Pasteur i prątki gruźlicy. W XIX wieku 1/3 populacji umierała na gruźlicę. Miliony ludzi z nadzieją śledziły… walkę dwóch uczonych o sławę i pieniądze. Książka Thomasa Goetza to opowieść o wielkiej XIX-wiecznej rewolucji, dzięki której medycyna zmieniła się w prawdziwą naukę. Teraz w cenie 11,97 zamiast 39,90 zł.

Książek godnych polecenia jest w naszej promocji o wiele więcej. Sprawdźcie sami 350 okazji do naprawdę taniego powiększenia księgozbioru!

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.