Ciekawostki Historyczne

W dniach 26-29 listopada 2015 roku, między 10 a 18 warto zarezerwować sobie chwilkę lub dwie. Właśnie wtedy, w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie, odbywają się XXIV Targi Książki Historycznej. My również tam będziemy.

Na tegorocznych Targach Książki Historycznej nasz portal wystawia własne stoisko (nr 107). Będziecie mogli na nim znaleźć nie tylko książki autorów poczytnych ciekawostek i pozycje należące do naszej serii wydawniczej. To także świetna okazja, by poznać osobiście twórców portalu.

Stoisko obsługiwane będzie przez członków redakcji. Chcemy spotkać się z naszymi Czytelnikami i mamy nadzieję zamienić z Wami parę słów. Ponadto, zapraszamy na spotkania autorskie, w ramach których będzie można bliżej poznać naszych publicystów.

W czwartek od 13 do 14 czeka na Was Rafał Kuzak, zastępca redaktora naczelnego i współautor „Wielkiej Księgi Armii Krajowej”. Od godziny 16 do 18 do Waszej dyspozycji będzie też Kamil Janicki, współtwórca portalu i redaktor naczelny, autor wielu bestsellerowych książek, w tym najnowszej: „Żelaznych dam”.

Więcej informacji o XXIV Targach Książki Historycznej znajdziecie na stronie organizatora - Porozumienia Wydawców Książek Historycznych.

Więcej informacji o XXIV Targach Książki Historycznej znajdziecie na stronie organizatora – Fundacji Historia i Kultura.

W piątek od 11 do 12 przy naszym stoliczku zasiądzie  Sebastian Pawlina, jeden z naszych poczytnych publicystów i współautor „Wielkiej Księgi Armii Krajowej”.

W sobotę w godzinach od 11 do 13 będziecie mogli lepiej poznać Aleksandrę Zaprutko-Janicką, matkę-założycielkę Ciekawostek Historycznych i autorkę książki „Okupacja od kuchni”. Natomiast od 15 do 16 będzie czekać na Was Wojciech Lada, nasz publicysta, autor „Polskich terrorystów” oraz współautor „Wielkiej Księgi Armii Krajowej”.

W niedzielę od 11 do 12 na naszym stoisku będziecie mogli porozmawiać z Adamem Węgłowskim, dziennikarzem miesięcznika „Focus Historia”, autorem książki „Bardzo polska historia wszystkiego” i naszym stałym publicystą. Tego dnia od 13 do 14 będziecie mieli możliwość także poznania Dariusza Kalińskiego, eksperta do spraw II wojny światowej i autora wielu z naszych najpopularniejszych artykułów.

Jak nie przegapić okazji porozmawiania z autorami Waszych ulubionych artykułów? Wystarczy stawić się w ostatni weekend listopada na Targach Książki Historycznej. Znajdziecie nas przy stoisku nr 107, po lewej stronie od wejścia. Serdecznie zapraszamy i nie możemy się doczekać, aby poznać naszych Czytelników!

Na naszym stoisku będziecie mogli kupić w okazyjnej cenie m.in.:

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.