Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Doskonała literatura w wyśmienitej cenie. Kup książki aż 60% taniej

Planujecie uzupełnić braki w swojej domowej biblioteczce? Jeżeli tak, to teraz nadarza się doskonała okazja. Możecie kupić wybrane książki wydawnictwa Znak aż 60% taniej! Musicie się jednak pospieszyć. Oferta tylko dla pierwszych 50 osób. 

Aby skorzystać z promocji wystarczy kliknąć w TEN LINK i wprowadzić w odpowiednie pole kod rabatowy:  Rabat60%. Gdy już to zrobicie możecie się cieszyć 60-procentową zniżką na wszystkie książki objęte promocją! Co istotne, promocja łączy się  ze standardowymi rabatami (-20, -25, -50%). Pamiętajcie również, że rabaty dotyczą tylko jednego egzemplarza danego tytułu.

Wybór książek jest co prawda bogaty, ale my chcielibyśmy szczególnie gorąco polecić Wam sześć doskonałych tytułów historycznych, po które naszym zdaniem zdecydowanie powinniście sięgnąć:

Frolow_Dzierzynski_500pcxCaddickAdams_MonteCassinoHRBrzezinski_ArmiaIzaaka_popr2_500pcx
Dzierżyński. Miłość i rewolucja autorstwa Sylwii FrołowMonte Cassino. Piekło dziesięciu armii autorstwa Petera Caddicka-AdamsaArmia Izaaka. Walka i opór polskich Żydów autorstwa Matthew Brzezinskiego
King_Zabicarcyksiecia_500pcxRoberts_GeneralStalina_500pcx
Zabić arcyksięcia autorstwa     Grega Kinga, Sue Woolmans
Generał Stalina. Życie Gieorgija Żukowa autorstwa Geoffreya RobertsaOstatnie dni dyktatorów autorstwa Diane Ducret i Emmanuela Hechta

Pamiętajcie, że nasza promocja nie będzie trwać wiecznie, dlatego powinniście się pospieszyć. Zatem klikajcie i oszczędzajcie. Bądźcie również czujni, ponieważ w przyszłości możecie spodziewać się kolejnych tego typu akcji.

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.