Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Agenci specjalnej troski. Szpiedzy z czasów PRL-u

SzpiedzyNaczytałeś się o wyczynach Mariana Zacharskiego i uważasz, że wywiad Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej miał na swoim koncie same spektakularne sukcesy? Jeżeli tak, to obejrzyj ten filmu, a przekonasz się, że prawda była diametralnie inna.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze  więcej na temat historii polskich agentów z czasów tzw. Polski Ludowej, to zachęcamy do lektury książki Władysława Bułhaka i Patryka Pleskota pt.  „Szpiedzy PRL-u”, która niedawno ukazała się nakładem wydawnictwa Znak Horyzont.

To właśnie ona stała się inspiracją dla Wojtka Drewniaka i ekipy Historii bez cenzury do nakręcenia tego odcinka programu, który mogliście obejrzeć na naszej stronie dzięki ich uprzejmości.

Przypominamy, że  książkę  „Szpiedzy PRL-u” autorstwa Władysława Bułhaka i Patryka Pleskota możecie kupić znacznie taniej, używając naszych kodów rabatowych w księgarniach Znak.com.pl oraz Woblink (nie zapominamy o miłośnikach e-booków).

Artykuł porusza następujące tematy:

  Czas akcji:

   Miejsce akcji:

    Komentarze (1)

    1. Zbytni Odpowiedz

     Wolałbym kupić 10 Naszych Dzienników z jednego dnia niż wydac pieniądze na takie bzdury z tego gniota. Jak byli tak słabi szpiedzy to dlaczego mieli „reputację” u konkurencji?
     Może z Piecuchem, może z innymi „odwróconymi”komuchami pogadaj pisarzyno.

    Dodaj komentarz

    Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.