Ciekawostki Historyczne

Świat już nigdy nie będzie taki sam! No może nie świat, ale przynajmniej historyczny wycinek internetu w Polsce. Nie chce Wam się czytać naszych artykułów? No to mamy świetną informację. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy film pod marką "Ciekawostek historycznych". I obiecujemy - nie ostatni.

Od dzisiaj wspólnie z Agorą będziemy przygotowywać dla Was filmowe wersje naszych artykułów i zestawień TOP10. Nowe materiały będą ukazywać się raz w tygodniu do obejrzenia w serwisach „Gazety.pl” oraz na stronie „Ciekawostek historycznych”. Na pierwszy ogień: kary za niechodzenie do kościoła.

Materiał powstał na podstawie jednego z naszych najpopularniejszych artykułów. Zapraszamy także na stronę Deser.pl, gdzie zobaczycie komentarze do filmu. Czekamy również na Wasze opinie. Co Wam się podoba, a co nie? I czy chcecie więcej?

KOMENTARZE (8)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bartek Budzyński

Chętnie posłuchałbym takich nagrań w formie podcastu.

  Nasz publicysta | Kamil Janicki

  Pomyślimy też nad takim rozwiązaniem. W międzyczasie mogę tylko zaprosić do słuchania audycji z udziałem naszych redaktorów, np. w TOK FM czy Radiu Kraków. To też w gruncie rzeczy podcasty ;-).

Agent0798

Bardzo się kojarzy z filmikami AleHistorii – ten sam lektor ;)

  Nasz publicysta | Kamil Janicki

  Skojarzenie nie jest chyba przypadkowe :). Nie tylko ten sam lektor ale też ten sam zespół stoi za montażem filmu, co w przypadku materiałów AleHistorii. I naszym zdaniem to świetne rozwiązanie – sprawą zajmują się profesjonaliści.

Łukasz Rojek

Świetny pomysł ! O wiele łatwiej jest przyswoić wiedzę gdy podaje się ją w formie multimedialnej, a przynajmniej ja tak mam. ;)

  Nasz publicysta | Rafał Kuzak

  Cieszymy się, że pomysł z filmikami Ci się podoba. Robimy to właśnie dlatego, że niektórzy wolą sobie coś obejrzeć/posłuchać niż czytać.

Andrzej

Super, ale stream z agory strasznie mi się ciął :/ Nie ma szans na jakieś youtuby czy coś? (domyślam, się, że o wyborze gazeta.tv decydowały kwestie finansowe). Podcasty to dobra rzecz :)

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.