Kontrowersje, odkrycia, bohaterowie i łajdacy. Fascynujące opowieści na każdy dzień od najpopularniejszego magazynu o historii w Polsce

Pierwszy film „Ciekawostek historycznych”

Nasz pierwszy film!Świat już nigdy nie będzie taki sam! No może nie świat, ale przynajmniej historyczny wycinek internetu w Polsce. Nie chce Wam się czytać naszych artykułów? No to mamy świetną informację. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy film pod marką „Ciekawostek historycznych”. I obiecujemy – nie ostatni.

Od dzisiaj wspólnie z Agorą będziemy przygotowywać dla Was filmowe wersje naszych artykułów i zestawień TOP10. Nowe materiały będą ukazywać się raz w tygodniu do obejrzenia w serwisach „Gazety.pl” oraz na stronie „Ciekawostek historycznych”. Na pierwszy ogień: kary za niechodzenie do kościoła.

Materiał powstał na podstawie jednego z naszych najpopularniejszych artykułów. Zapraszamy także na stronę Deser.pl, gdzie zobaczycie komentarze do filmu. Czekamy również na Wasze opinie. Co Wam się podoba, a co nie? I czy chcecie więcej?

Artykuł porusza następujące tematy:

  Czas akcji:

   Miejsce akcji:

    Komentarze (8)

     • Nasz publicysta |Kamil Janicki Odpowiedz

      Pomyślimy też nad takim rozwiązaniem. W międzyczasie mogę tylko zaprosić do słuchania audycji z udziałem naszych redaktorów, np. w TOK FM czy Radiu Kraków. To też w gruncie rzeczy podcasty ;-).

     • Nasz publicysta |Kamil Janicki Odpowiedz

      Skojarzenie nie jest chyba przypadkowe :). Nie tylko ten sam lektor ale też ten sam zespół stoi za montażem filmu, co w przypadku materiałów AleHistorii. I naszym zdaniem to świetne rozwiązanie – sprawą zajmują się profesjonaliści.

     • Nasz publicysta |Rafał Kuzak Odpowiedz

      Cieszymy się, że pomysł z filmikami Ci się podoba. Robimy to właśnie dlatego, że niektórzy wolą sobie coś obejrzeć/posłuchać niż czytać.

    1. Andrzej Odpowiedz

     Super, ale stream z agory strasznie mi się ciął :/ Nie ma szans na jakieś youtuby czy coś? (domyślam, się, że o wyborze gazeta.tv decydowały kwestie finansowe). Podcasty to dobra rzecz :)

    Dodaj komentarz

    Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

    Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.