Ciekawostki Historyczne

Wydawnictwo PWN organizuje dla Was konkurs, w którym możecie wygrać podróż do Paryża. Też mamy nagrody do rozdania, choć nie tak hojne.

Mamy dla Was książkę Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk i Marty Orzeszyny pt. „Paryż. Miasto sztuki i miłości w czasach Belle Époque” (PWN 2012).

Mamy dla Was książkę Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk i Marty Orzeszyny pt. „Paryż. Miasto sztuki i miłości w czasach Belle Époque” (PWN 2012).

Wydawnictwo PWN organizuje dla Was konkurs, w którym możecie wygrać podróż do Paryża. Też mamy nagrody do rozdania, choć nie tak hojne. 

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy książki Paryż. Miasto sztuki i miłości w czasach Belle Époque, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na trzy proste pytania i mieć odrobinę szczęścia w losowaniu.

  1. Jaki wyrok zasądzono dla złodzieja, który wyniósł „Giocondę” z Luwru w 1911 r.?
  2. Proszę podać przynajmniej dwie wytyczne, jakie opracowano dla zabudowań powstających w trakcie wielkiej przebudowy Paryża rozpoczętej w 1853 r.
  3. Jaki warunek postawił Vincenzo Peruggia niedoszłemu kupcowi „Mona Lisy”?

Nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich osób, które do północy w niedzielę 23 grudnia nadeślą prawidłowe rozwiązania na adres: konkurs@ciekawostkihistoryczne.pl . Pamiętajcie by podpisywać swoje zgłoszenia imieniem i nazwiskiem.

KOMENTARZE (5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nati

Mam pytanie: kiedy będą wysyłane książki – nagrody w konkursie?

Mariusz Pilarski

Książka – nagroda niestety nie dotarła i już pewnie nie dotrze – upłynął prawie rok.

Nasz publicysta | Kamil Janicki

Panie Mariuszu, nie widzę żadnej wiadomości od Pana w tej sprawie. Przykro mi, że książka nie dotarła i bardzo przepraszam, jeśli błąd wyniknął z naszej strony – 2013 z różnych względów był dla nas dość trudnym rokiem.

Niestety egzemplarzy Paryża już nie mamy. Wyślemy Panu jutro nagrodę zastępczą i dodatkowe dwie książki jako rekompensatę. Czy takie tytuły będą Panu odpowiadać?

Felix von Luckner, Diabeł morski
Stanisław Wasylewski, Na dworze króla Stasia.
Stanisław Wasylewski, Romans prababki

Prosiłbym tylko o przysłanie swojego adresu korespondencyjnego na mojego maila: janicki [wiadomy znak] mediahistoryczne.pl

Mariusz Pilarski

Książki dotarły. Dziękuję. Oczywiście szkoda, że nie otrzymałem nagrody, ale reakcja redakcji z nagrodą pocieszenia super. Świadczy to o profesjonalizmie. Powodzenia!

    Nasz publicysta | Rafał Kuzak

    Cieszymy się, że książki dotarły i dziękujemy za miłe słowa. Oczywiście zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.