Ciekawostki Historyczne

W dolinie Loary powstają wsie i miasta, kościoły i warowne zamki, krzyżowcy wracają z Ziemi Świętej, na witrażach pojawiają się obrazy głodu i epidemii... Oto XII-wieczna Francja w trakcie przemiany.

W samym środku tych wydarzeń – młodziutka hafciarka Isambur i mistrz witrażysta Bertold, darzący się wielkim uczuciem i walczący o to, by być razem na przekór przeciwnościom losu. Dzieje ich miłości na tle przemian społecznych średniowiecznej Francji opowiada Jeanne Bourin w książce „Wielki Ogień”, którą możecie wygrać w naszym konkursie.

Mamy dla Was trzy egzemplarze książki. Aby zdobyć jeden z nich należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach.

Artykuł powstał z inspiracji książki Jeanne'a Bourina pod tytułem "Wielki ogień" (Noir sur Blanc 2017).

W naszym konkursie możesz wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Jeanne Bourin pod tytułem „Wielki Ogień”.

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawi się w najbliższym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że możesz kupić ją na stronie Empik.com.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.