Kontrowersje, odkrycia, bohaterowie i łajdacy. Fascynujące opowieści na każdy dzień od najpopularniejszego magazynu o historii w Polsce

Poznaj tajemnice początków państwa polskiego oraz sekrety urody naszych prababek

Poznaj tajemnice początków państwa polskiego oraz sekrety urody naszych prababek.Jeżeli chcecie posłuchać, co na temat roli kobiet w tworzeniu państwa polskiego ma do powiedzenia nasz redaktor naczelny Kamil Janicki to zapraszamy Was już w tę sobotę do Krakowa. W poniedziałek oraz wtorek zaś do Wrocławia i Zgorzelca. Na tych spotkaniach będziecie mogli porozmawiać również z Olą Zaprutko-Janicką o sposobach na piękno bez konserwantów.

Już w tę sobotę, 19 listopada o godzinie 14.00 zapraszamy mieszkańców Krakowa i okolic do Księgarni Matras przy Rynku Głównym 23 (kliknij, aby zapisać się na wydarzenie).

W czasie tego spotkania Kamil Janicki opowie o swojej najnowszej książce pod tytułem „Damy ze Skazą. Kobiety, które dały Polsce koronę”.

W poniedziałek 21 listopada o godzinie 18:00 zapraszamy Was do Księgarni Autorskiej we Wrocławiu plac Grunwaldzki 22 (kliknij, aby zapisać się na wydarzenie). Poza Kamilem Janickim spotkacie tam również Olę Zaprutko-Janicką, która przybliży Wam sekrety urody naszych prababek, które opisała w swojej najnowszej książce „Piękno bez konserwantów”.

We wtorek 22 listopada o 18.00 Ola i Kamil będą na Was czekać w Księgarni Autorskiej w Zgorzelcu ul. Jeleniogórska 42 (kliknij, aby zapisać się na wydarzenie).

Serdecznie zapraszamy na wszystkie spotkania.

Sekrety urody w naszych prababek w książce:

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.