Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Spotkaj się z Antonym Beevorem i kup jego najnowszą książkę aż 40% taniej

Spotkaj się z Antonym Beevorem!Do Polski przyjeżdża wybitny historyk i autor bestsellerowych książek historycznych Antony Beevor! To niepowtarzalna okazja, aby poznać tego wyjątkowego uczonego, zadać mu nurtujące Was od dawna pytania i kupić jego najnowszą książkę z dużą zniżką!

Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek 18 stycznia o godzinie 19.00 w Księgarni Autorskiej w warszawskich Złotych Tarasach. Wszyscy nasi Czytelnicy będą mogli kupić najnowszą pracę Antony’ego Beevora, Ardeny 1944. Ostatnia szansa Hitleraze zniżką wynoszącą aż 40%! Wystarczy podać hasło „ciekawostkihistoryczne”. Promocja obowiązuje od soboty 16 stycznia do piątku 22 stycznia we wszystkich księgarniach Autorska, które poza Warszawą znajdziecie jeszcze we Wrocławiu i Sanoku.

Jeżeli jesteście zainteresowani poniedziałkowym spotkaniem z Antonym Beeevorem to możecie również dołączyć do facebookowego wydarzenia, wtedy na pewno o nim nie zapomnicie.

Antony Beevor (ur. 1946), brytyjski historyk, pobierał nauki w Winchester College, a następnie w Royal Military College w Sandhurst. Studiował pod kierunkiem wybitnego znawcy II wojny światowej Johna Keegana, który odkrył w nim talent historyka wojskowości. Po zakończonej edukacji otrzymał stopień oficerski i przydział do 11. Pułku Huzarów. Rozstał się wkrótce z armią dla pisarstwa.

Jest członkiem Królewskiego Towarzystwa Literackiego (Royal Society of Literature) i przewodniczącym brytyjskiego Stowarzyszenia Autorów. Wykłada historię na University of London. We Francji został odznaczony Orderem Sztuki i Literatury. Oprócz „Ardenów”, W Polsce ukazały się między innymi książki takie jak: „Berlin 1945. Upadek”, „Stalingrad” oraz „Druga wojna światowa”.

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.