Ciekawostki Historyczne

Do Polski przyjeżdża wybitny historyk i autor bestsellerowych książek historycznych Antony Beevor! To niepowtarzalna okazja, aby poznać tego wyjątkowego uczonego, zadać mu nurtujące Was od dawna pytania i kupić jego najnowszą książkę z dużą zniżką!

Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek 18 stycznia o godzinie 19.00 w Księgarni Autorskiej w warszawskich Złotych Tarasach. Wszyscy nasi Czytelnicy będą mogli kupić najnowszą pracę Antony’ego Beevora, Ardeny 1944. Ostatnia szansa Hitleraze zniżką wynoszącą aż 40%! Wystarczy podać hasło „ciekawostkihistoryczne”. Promocja obowiązuje od soboty 16 stycznia do piątku 22 stycznia we wszystkich księgarniach Autorska, które poza Warszawą znajdziecie jeszcze we Wrocławiu i Sanoku.

Jeżeli jesteście zainteresowani poniedziałkowym spotkaniem z Antonym Beeevorem to możecie również dołączyć do facebookowego wydarzenia, wtedy na pewno o nim nie zapomnicie.

Antony Beevor (ur. 1946), brytyjski historyk, pobierał nauki w Winchester College, a następnie w Royal Military College w Sandhurst. Studiował pod kierunkiem wybitnego znawcy II wojny światowej Johna Keegana, który odkrył w nim talent historyka wojskowości. Po zakończonej edukacji otrzymał stopień oficerski i przydział do 11. Pułku Huzarów. Rozstał się wkrótce z armią dla pisarstwa.

Jest członkiem Królewskiego Towarzystwa Literackiego (Royal Society of Literature) i przewodniczącym brytyjskiego Stowarzyszenia Autorów. Wykłada historię na University of London. We Francji został odznaczony Orderem Sztuki i Literatury. Oprócz „Ardenów”, W Polsce ukazały się między innymi książki takie jak: „Berlin 1945. Upadek”, „Stalingrad” oraz „Druga wojna światowa”.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.