Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

E-booki historyczne za półdarmo. Specjalna oferta dla naszych Czytelników

Promocja Woblink (źródło: domena publiczna)Zapewne już przywykliście się do naszych promocji na książki papierowe. Tym razem mamy jednak coś dla miłośników e-booków. Specjalnie dla Was księgarnia internetowa Woblink przygotowała aż 45-procentowy rabat na wszystkie tytuły historyczne wydawnictwa Znak.

Aby skorzystać z promocji wystarczy kliknąć w TEN LINK i gotowe! Teraz wszystkie e-booki historyczne wydawnictwa Znak możecie kupić aż o 45% taniej. To prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy chcą wzbogacić swoje wirtualne półki.

Wybór książek jest co prawda bogaty, ale my chcielibyśmy szczególnie gorąco polecić Wam sześć doskonałych tytułów, po które naszym zdaniem zdecydowanie powinniście sięgnąć:

Janicki_DamyDavies_SerceEuropy_500pcx_2_Weglowski_Bardzo-polska-hist-popr_500pcx
Damy złotego wieku autorstwa Kamila JanickiegoSerce Europy autorstwa Normana DaviesaBardzo polska historia wszystkiego autorstwa Adama Węgłowskiego
zdarzylo-sieIwanow_ZapomnianeludobojstwoTankisci
Zdarzyło się autorstwa Włodzimierza KalickiegoZapomniane ludobójstwo. Polacy w państwie Stalina autorstwa Nikołaja IwanowaTankiści autorstwa Kacpra Śledzińskiego

Pamiętajcie, że nasza promocja nie będzie trwać wiecznie, dlatego powinniście się pospieszyć. Zatem klikajcie i oszczędzajcie. Bądźcie również czujni, ponieważ w przyszłości możecie spodziewać się kolejnych tego typu akcji.

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.