Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Książki za półdarmo. 55% rabatu specjalnie dla Czytelników „Ciekawostek historycznych”

Macie ochotę uzupełnić braki w swojej domowej biblioteczce? Jeżeli tak, to teraz nadarza się doskonała okazja. Wraz z księgarnią Znak.com.pl przygotowaliśmy dla Was specjalny kod rabatowy pozwalający kupić niemal 300 książek aż 55% taniej. Musicie się jednak pospieszyć. Promocja trwa tylko do końca weekendu.

Aby skorzystać z promocji wystarczy kliknąć w TEN LINK i wprowadzić w odpowiednie pole kod rabatowy: Ciekawostki55%. Gdy już to zrobicie możecie się cieszyć 55-procentową zniżką na wszystkie książki objęte promocją!

Wybór książek jest co prawda bogaty, ale my chcielibyśmy szczególnie gorąco polecić Wam sześć doskonałych tytułów historycznych, po które naszym zdaniem zdecydowanie powinniście sięgnąć:

Bartoszewski_Doswiadczenialat_500pcxRoberts_GeneralStalina_500pcxBrzezinski_ArmiaIzaaka_popr2_500pcx
Doświadczenia lat wojny 1939-1945 autorstwa Władysława Bartoszewskiego
Generał Stalina. Życie Gieorgija Żukowa autorstwa Geoffreya RobertsaArmia Izaaka. Walka i opór polskich Żydów autorstwa Matthew Brzezinskiego
Upadłe damyBrzezieckiNocun_Lukaszenka_500pcx_poprWalker_Trzeciawojna_500pcx_2_
Upadłe damy II Rzeczpospolitej autorstwa Kamila JanickiegoŁukaszenka. Niedoszły car Rosji autorstwa Andrzeja Brzezieckiego i Małgorzaty NocuńTrzecia wojna światowa autorstwa Jonathana Walkera

Pamiętajcie, że nasza promocja nie będzie trwać wiecznie, dlatego powinniście się pospieszyć. Zatem klikajcie i oszczędzajcie. Bądźcie również czujni, ponieważ w przyszłości możecie spodziewać się kolejnych tego typu akcji.

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.