Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Książki są za drogie? Mamy na to sposób. 60% rabatu dla naszych Czytelników

W Krakowie odbywają się właśnie Międzynarodowe Targi Książki. Z tej okazji wraz z księgarnią Znak.com.pl przygotowaliśmy dla Was naprawdę wyjątkową ofertę. Możecie kupić wybrane książki z aż 60-procentowym rabatem. Nie, to nie pomyłka, ale musicie się pospieszyć, oferta ważna tylko dla pierwszych 50 osób!

Aby skorzystać z  promocji wystarczy kliknąć w TEN LINK i wprowadzić w odpowiednie pole kod rabatowy: Ciekawostki60%. Gdy już to zrobicie możecie się cieszyć 60-procentową zniżką na wszystkie książki objęte promocją!

Wybór książek jest co prawda bogaty, ale my chcielibyśmy szczególnie gorąco polecić Wam sześć doskonałych tytułów historycznych, po które naszym zdaniem zdecydowanie powinniście sięgnąć:

Szejnert_Srodzywychduchow_500pcxRoberts_GeneralStalina_500pcxFriszke_Rewolucjasolidarnosci_popr_500pcx
Śród żywych duchów autorstwa Małgorzaty SzejnertGenerał Stalina. Życie Gieorgija Żukowa autorstwa Geoffreya RobertsaRewolucja Solidarności. 1980-1981 autorstwa Andrzeja Friszke
Upadłe damyBrzezieckiNocun_Lukaszenka_500pcx_poprWalker_Trzeciawojna_500pcx_2_
Upadłe damy II Rzeczpospolitej autorstwa Kamila JanickiegoŁukaszenka. Niedoszły car Rosji autorstwa Andrzeja Brzezieckiego i  Małgorzaty NocuńTrzecia wojna światowa autorstwa Jonathana Walkera

Pamiętajcie, że nasza promocja nie będzie trwać wiecznie, dlatego powinniście się pospieszyć. Zatem klikajcie i oszczędzajcie. Bądźcie również czujni, ponieważ w przyszłości możecie spodziewać się kolejnych tego typu akcji.

Komentarze (1)

  1. Obserwator Odpowiedz

    Nie znam lepszej książki historycznej jak ,,Baśń jak niedźwiedź – Polskie historie” Tom I, II, III. Autor Gabriel Maciejewski, [słynny coryllus]. Szczególnie tom II. Nieprawdopodobny pisarz i książki. A czytam dużo i konkrety. Zamówcie sobie tą książkę. Jest niesamowita. Właśnie była niedawno, bo na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie premiera komiksu historycznego ,,Święte Królestwo”, z którą warto się zapoznać po przeczytaniu książki. Taka książka to naprawdę skarb. Więc życzę dużo wrażeń w trakcie i po przeczytaniu..

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.