Ciekawostki Historyczne

W Krakowie odbywają się właśnie Międzynarodowe Targi Książki. Z tej okazji wraz z księgarnią Znak.com.pl przygotowaliśmy dla Was naprawdę wyjątkową ofertę. Możecie kupić wybrane książki z aż 60-procentowym rabatem. Nie, to nie pomyłka, ale musicie się pospieszyć, oferta ważna tylko dla pierwszych 50 osób!

Aby skorzystać z  promocji wystarczy kliknąć w TEN LINK i wprowadzić w odpowiednie pole kod rabatowy: Ciekawostki60%. Gdy już to zrobicie możecie się cieszyć 60-procentową zniżką na wszystkie książki objęte promocją!

Wybór książek jest co prawda bogaty, ale my chcielibyśmy szczególnie gorąco polecić Wam sześć doskonałych tytułów historycznych, po które naszym zdaniem zdecydowanie powinniście sięgnąć:

Szejnert_Srodzywychduchow_500pcx Roberts_GeneralStalina_500pcx Friszke_Rewolucjasolidarnosci_popr_500pcx
Śród żywych duchów autorstwa Małgorzaty Szejnert Generał Stalina. Życie Gieorgija Żukowa autorstwa Geoffreya Robertsa Rewolucja Solidarności. 1980-1981 autorstwa Andrzeja Friszke
Upadłe damy BrzezieckiNocun_Lukaszenka_500pcx_popr Walker_Trzeciawojna_500pcx_2_
Upadłe damy II Rzeczpospolitej autorstwa Kamila Janickiego Łukaszenka. Niedoszły car Rosji autorstwa Andrzeja Brzezieckiego i  Małgorzaty Nocuń Trzecia wojna światowa autorstwa Jonathana Walkera

Pamiętajcie, że nasza promocja nie będzie trwać wiecznie, dlatego powinniście się pospieszyć. Zatem klikajcie i oszczędzajcie. Bądźcie również czujni, ponieważ w przyszłości możecie spodziewać się kolejnych tego typu akcji.

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obserwator

Nie znam lepszej książki historycznej jak ,,Baśń jak niedźwiedź – Polskie historie” Tom I, II, III. Autor Gabriel Maciejewski, [słynny coryllus]. Szczególnie tom II. Nieprawdopodobny pisarz i książki. A czytam dużo i konkrety. Zamówcie sobie tą książkę. Jest niesamowita. Właśnie była niedawno, bo na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie premiera komiksu historycznego ,,Święte Królestwo”, z którą warto się zapoznać po przeczytaniu książki. Taka książka to naprawdę skarb. Więc życzę dużo wrażeń w trakcie i po przeczytaniu..

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.