Ciekawostki Historyczne

Czy da się połączyć historię i ekologię? Księgarnia internetowa Znak.com.pl pokazuje, że tak. A efekt jest po prostu rewelacyjny. Mowa oczywiście o torbach bawełnianych inspirowanych torbami sanitarnymi, których używano w czasie Powstania Warszawskiego. Teraz przy zamówieniu z minimum 59 zł możecie ją mieć za symboliczną złotówkę. Ale musicie się pospieszyć - z kilkuset sztuk dostępnych jeszcze wczoraj zostało już tylko kilkanaście...

Księgarnia internetowa Znak.com.pl nie przestaje zaskakiwać. Poza świetnymi książkami w promocyjnych cenach, w jej ofercie niedawno pojawił się gadżet, który powinien przypaść do gustu każdemu miłośnikowi historii. Bawełniana torba z wizerunkiem „Dziewczyny z Powstania” inspirowana książką Anny Herbich.

Musicie jednak się spieszyć, ponieważ liczba toreb jest ograniczona, a doszły nas słuchy, że rozchodzą się one jak ciepłe bułeczki i zostało ich już bardzo niewiele. Nie ma się zresztą czemu dziwić, skoro teraz przy zakupach za 59 zł torbę dostaniecie za symboliczną złotówkę (kliknij aby dowiedzieć się więcej). Promocja dotyczy wszystkich książek znajdujących się w ofercie księgarni. Rzecz jasna istnieje możliwość kupna samej torby.

Przy okazji przypominamy, że korzystając z naszego kodu rabatowego kupicie książkę Anny Herbich „Dziewczyny z Powstania” aż 35% taniej.

Kup książkę (dużo taniej niż inni):

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

W tym momencie nie ma komentrzy.

Zobacz również

Pierwszy strajk w historii USA

Zainicjowali go... Polacy

20 października 2021 | Autorzy: Paweł Czarnecki

Zimna wojna

„Ja mam ich wszystkich w du**e”...

Wprowadzenie latem 1976 roku drastycznych podwyżek cen doprowadziło do fali brutalnie tłumionych protestów. To był początek końca Edwarda Gierka.

20 października 2021 | Autorzy: Piotr Gajdziński

Średniowiecze

Masz dzieci? Nie odpoczniesz. Ta władczyni,...

Żadna inna władczyni z epoki Piastów nie miała tylu dzieci. Anna Przemyślidka była pod tym względem rekordzistką, ale jej rola nie sprowadzała się do rodzenia.

20 października 2021 | Autorzy: Gabriela Bortacka

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.