Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Ostatnia szansa na zdobycie własnej powstańczej torby!

torba500x5004Czy da się połączyć historię i ekologię? Księgarnia internetowa Znak.com.pl pokazuje, że tak. A efekt jest po prostu rewelacyjny. Mowa oczywiście o torbach bawełnianych inspirowanych torbami sanitarnymi, których używano w czasie Powstania Warszawskiego. Teraz przy zamówieniu z minimum 59 zł możecie ją mieć za symboliczną złotówkę. Ale musicie się pospieszyć – z kilkuset sztuk dostępnych jeszcze wczoraj zostało już tylko kilkanaście…

Księgarnia internetowa Znak.com.pl nie przestaje zaskakiwać. Poza świetnymi książkami w promocyjnych cenach, w jej ofercie niedawno pojawił się gadżet, który powinien przypaść do gustu każdemu miłośnikowi historii. Bawełniana torba z wizerunkiem „Dziewczyny z Powstania” inspirowana książką Anny Herbich.

Musicie jednak się spieszyć, ponieważ liczba toreb jest ograniczona, a doszły nas słuchy, że rozchodzą się one jak ciepłe bułeczki i zostało ich już bardzo niewiele. Nie ma się zresztą czemu dziwić, skoro teraz przy zakupach za 59 zł torbę dostaniecie za symboliczną złotówkę (kliknij aby dowiedzieć się więcej). Promocja dotyczy wszystkich książek znajdujących się w ofercie księgarni. Rzecz jasna istnieje możliwość kupna samej torby.

Przy okazji przypominamy, że korzystając z naszego kodu rabatowego kupicie książkę Anny Herbich „Dziewczyny z Powstania” aż 35% taniej.

Kup książkę (dużo taniej niż inni):

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.