Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Zapowiedź: Targi Książki Historycznej w Krakowie

Już 13 września - Targi Książki Historycznej w Krakowie.

Już 13 września – Targi Książki Historycznej w Krakowie.

Jesienią zagęszczenie historyka na kilometr kwadratowy w Krakowie drastycznie wzrośnie, a ilość ilość wydawców, wystawców i oczywiście książek historycznych zadziwi nawet Szewczyka Dratewkę. Już 13 września rusza II Kongres Badaczy Dziejów Polski, a wraz z nim impreza towarzysząca, czyli Targi Książki Historycznej.

„Ciekawostki historyczne” kochają książki , miejmy nadzieję, że z wzajemnością. Właśnie dlatego nie zabraknie nas na wrześniowych targach, nad którymi objęliśmy patronat medialny. W murach szacownego Uniwersytetu Jagiellońskiego obradować będą tęgie umysły, a tymczasem miłośnicy historii będą buszować po stoiskach. Już nie możemy się doczekać, a zostało jeszcze pół roku!

Rzadko mamy dostęp do tak szerokiej oferty wydawców w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki. Nic tylko polować na interesujące tytuły i dołączać je do swojej kolekcji. Kto wie, może zdarzy się i tak, że będziemy kupować upatrzoną pozycję na wyścigi z profesorem z drugiej strony globu?

Wielka szkoda tylko, że Targi Książki Historycznej są planowane jako jednorazowe święto, ale kto wie? Może odpowiednia frekwencja skusi Targi w Krakowie do ponowienia tej jakże zacnej inicjatywy. Innymi słowy: wszystko w waszych rękach (a raczej w nogach i portfelach) drodzy czytelnicy „Ciekawostek”!

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.