Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Zapowiedź: Targi Książki Historycznej w Krakowie

Już 13 września - Targi Książki Historycznej w Krakowie.

Już 13 września – Targi Książki Historycznej w Krakowie.

Jesienią zagęszczenie historyka na kilometr kwadratowy w Krakowie drastycznie wzrośnie, a ilość ilość wydawców, wystawców i oczywiście książek historycznych zadziwi nawet Szewczyka Dratewkę. Już 13 września rusza II Kongres Badaczy Dziejów Polski, a wraz z nim impreza towarzysząca, czyli Targi Książki Historycznej.

„Ciekawostki historyczne” kochają książki , miejmy nadzieję, że z wzajemnością. Właśnie dlatego nie zabraknie nas na wrześniowych targach, nad którymi objęliśmy patronat medialny. W murach szacownego Uniwersytetu Jagiellońskiego obradować będą tęgie umysły, a tymczasem miłośnicy historii będą buszować po stoiskach. Już nie możemy się doczekać, a zostało jeszcze pół roku!

Rzadko mamy dostęp do tak szerokiej oferty wydawców w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki. Nic tylko polować na interesujące tytuły i dołączać je do swojej kolekcji. Kto wie, może zdarzy się i tak, że będziemy kupować upatrzoną pozycję na wyścigi z profesorem z drugiej strony globu?

Wielka szkoda tylko, że Targi Książki Historycznej są planowane jako jednorazowe święto, ale kto wie? Może odpowiednia frekwencja skusi Targi w Krakowie do ponowienia tej jakże zacnej inicjatywy. Innymi słowy: wszystko w waszych rękach (a raczej w nogach i portfelach) drodzy czytelnicy „Ciekawostek”!

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.