Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Polecamy: spotkania z profesorem Chwalbą

Na łamach „Ciekawostek historycznych” mieliście okazję przeczytać już kilka różnych artykułów opartych na książkach znanego krakowskiego historyka Andrzeja Chwalby. Pisaliśmy o tym, co Krakowianie robili w trakcie powstania warszawskiego, jak wyglądał zamach AK na Hansa Franka i jakich zbrodni naziści dopuszczali się w okupowanym Krakowie. Najnowsza książka profesora to jednak już zupełnie inna historia: dzieje Europy i Świata od 1989 roku.

Właśnie o „Historii powszechnej 1989-2011” będą rozmawiać wybitni historycy na dwóch spotkaniach organizowanych przez Wydawnictwo Naukowe PWN: w Krakowie (26 marca) i w Częstochowie (21 marca). Poniżej zapowiedź krakowskiego spotkania:

Na podobnym spotkaniu w Częstochowie – 21 marca o 17:00 w Ośrodku Promocji „Gaude Mater” przy ul. Dąbrowskiego 1 – pojawią się Robert Szwed, Tadeusz Srogosz i Marceli Antoniewicz. Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.