Ciekawostki Historyczne

Wczoraj Google Plus - nowy serwis społecznościowy "wyszukiwarkowego" potentata - udostępnił możliwość tworzenia profilów firmowych. Nie czekając na nic stworzyliśmy więc stronę "Ciekawostek historycznych". Jeśli nie przepadacie za Facebookiem, od teraz możecie śledzić nasze aktualizacje na Google+. Wystarczy się zapisać tutaj.

g+ Wczoraj Google Plus – nowy serwis społecznościowy „wyszukiwarkowego” potentata – udostępnił możliwość tworzenia profilów firmowych. Nie czekając na nic stworzyliśmy więc stronę „Ciekawostek historycznych”. Jeśli nie przepadacie za Facebookiem, od teraz możecie śledzić nasze aktualizacje na Google+. Wystarczy się zapisać tutaj.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.