Ciekawostki Historyczne

Czytaliście może w niedzielę o początkach Korei Północnej? Niby zwyczajny artykuł, jakich u nas pełno, ale jednak było w nim coś szczególnego... Drodzy czytelnicy oto setna ciekawostka na "Ciekawostkach historycznych"! Dobry moment na wprowadzenie kilku nowości i ogłoszenie stałego konkursu.

Zacznijmy od konkursu. Przebąkiwaliśmy o tym od jakiegoś czasu, ale najwyższa pora ogłosić rzecz oficjalnie: zapraszamy czytelników do publikowania artykułów i zgarniania nagród! Dla każdego nowego publicysty – książka w prezencie. Dla każdego stałego autora: kolejne. Zainteresowani? Tutaj znajdziecie wszystkie informacje o konkursie. Przygotowaliśmy też dla Was krótki poradnik pt. „Jak napisać fajny artykuł”. Jeśli jesteście zwarci i gotowi to możecie od razu zasiąść do pisania. Z drugiej strony nigdzie się nie śpieszy – to stały konkurs, więc równie dobrze możecie wziąć w nim udział jutro, co za miesiąc.

Właściwie od momentu uruchomienia „Ciekawostek historycznych” poza samymi tekstami najchętniej odwiedzaliście stronę „Najpopularniejsze artykuły”. W związku z tym postanowiliśmy ją trochę rozbudować. Teraz oprócz ostatnio popularnych tekstów możecie przeglądnąć także listę TOP50 – pięćdziesięciu najpopularniejszych ciekawostek od momentu uruchomienia naszego portaliku we wrześniu ubiegłego roku. Może „Ciekawostki” nie biją póki co rekordów pod względem ilości publikacji, ale staramy się przykładać uwagę przede wszystkim do jakości tego, co piszemy. Szczególnie, że każdy z 50 artykułów przeczytaliście przynajmniej 1000 razy, a te na górze listy – nawet 20 000 do 25 000 razy.

Inne nowinki znajdziecie w menu (np. lista naszych kanałów RSS) i pod artykułami (nowa, estetyczniejsza ramka z listą epok, kategorii i słów kluczowych). Poza tym dla Waszej wygody zaczęliśmy dzielić na części najdłuższe artykuły (przykład tutaj). Nieco wcześniej ogółem przebudowaliśmy całe menu, dodając do niego epoki, kategorie i konkursy.

Na koniec chcielibyśmy Wam raz jeszcze podziękować za zainteresowanie, komentarze i fakt, że w tym miesiącu odwiedziliście „Ciekawostki historyczne” już przeszło 110 000 razy. Dodajecie nam motywacji do dalszej pracy!

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.