Ciekawostki Historyczne

Dzisiaj był bardzo dobry dzień, więc co tam - będziemy się chwalić! I dziękować rzecz jasna

PAP o "Ciekawostkach historycznych"Znowu nas nie zawiedliście – w drugim dniu akcji promocyjnej „Ciekawostek historycznych” do naszej grupy na Facebooku dołączyło 30 nowych osób. Co więcej różne spośród 25 opublikowanych przez nas artykułów tylko dzisiaj przeczytaliście łącznie ok. 1000 razy.

W tak dobrym dniu nie moglibyśmy się nie pochwalić kolejną dobrą dla nas wiadomością. O naszym projekcie napisała Polska Agencja Prasowa w serwisie „Nauka w Polsce”. I nie był to pierwszy materiał poświęcony „historycznemu pudelkowi” (jak rzecz ujął Wojtek Duch) w tym tygodniu. Jak już wspominaliśmy, wywiad z naszą dwójką zamieścił portal „Historia.org.pl”.

Za materiały poświęcone „Ciekawostkom historycznym” chcielibyśmy podziękować także m.in. serwisowi KARTY „Uczyć się z historii”, wortalowi kulturalnemu „Duże Ka”, autorce bloga „Słowem malowane” oraz Mateuszowi Łabuzowi, autorowi strony poświęconej II wojnie światowej.

Do współpracy serdecznie zapraszamy także inne serwisy historyczne i autorów blogów poświęconych tej dziedzinie.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

W tym momencie nie ma komentrzy.

Zobacz również

Historia najnowsza

Szczyt makabry? Robił rzeźby z ludzkich...

W 1977 roku niemiecki lekarz Gunther von Hagens opracował proces nazwany potem plastynacją. Kilkadziesiąt lat później jego „trupy” zagrały w filmie o Bondzie.

23 października 2021 | Autorzy: Joanna Wycisło

Druga wojna światowa

Samolot trafiony, zatopiony? Niekoniecznie! Niektórzy piloci...

Trafienie samolotu nie zawsze wiązało się z jego całkowitym zniszczeniem. Historia zna przypadki, w których uszkodzona maszyna bezpiecznie lądowała. Duża w tym zasługa pilotów.

22 października 2021 | Autorzy: Grzegorz Okoński

Nieznajoma wyłowiona z Sekwany

Wszyscy ją znamy, a niektórzy pewnie całowali...

21 października 2021 | Autorzy: Paweł Czarnecki

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.