Kontrowersje, odkrycia, bohaterowie i łajdacy. Fascynujące opowieści na każdy dzień od najpopularniejszego magazynu o historii w Polsce

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Polska Agencja Prasowa o „Ciekawostkach historycznych”

Dzisiaj był bardzo dobry dzień, więc co tam – będziemy się chwalić! I dziękować rzecz jasna…

PAP o "Ciekawostkach historycznych"Znowu nas nie zawiedliście – w drugim dniu akcji promocyjnej „Ciekawostek historycznych” do naszej grupy na Facebooku dołączyło 30 nowych osób. Co więcej różne spośród 25 opublikowanych przez nas artykułów tylko dzisiaj przeczytaliście łącznie ok. 1000 razy.

W tak dobrym dniu nie moglibyśmy się nie pochwalić kolejną dobrą dla nas wiadomością. O naszym projekcie napisała Polska Agencja Prasowa w serwisie „Nauka w Polsce”. I nie był to pierwszy materiał poświęcony „historycznemu pudelkowi” (jak rzecz ujął Wojtek Duch) w tym tygodniu. Jak już wspominaliśmy, wywiad z naszą dwójką zamieścił portal „Historia.org.pl”.

Za materiały poświęcone „Ciekawostkom historycznym” chcielibyśmy podziękować także m.in. serwisowi KARTY „Uczyć się z historii”, wortalowi kulturalnemu „Duże Ka”, autorce bloga „Słowem malowane” oraz Mateuszowi Łabuzowi, autorowi strony poświęconej II wojnie światowej.

Do współpracy serdecznie zapraszamy także inne serwisy historyczne i autorów blogów poświęconych tej dziedzinie.

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.