Ciekawostki Historyczne

Dzisiaj był bardzo dobry dzień, więc co tam - będziemy się chwalić! I dziękować rzecz jasna

PAP o "Ciekawostkach historycznych"Znowu nas nie zawiedliście – w drugim dniu akcji promocyjnej „Ciekawostek historycznych” do naszej grupy na Facebooku dołączyło 30 nowych osób. Co więcej różne spośród 25 opublikowanych przez nas artykułów tylko dzisiaj przeczytaliście łącznie ok. 1000 razy.

W tak dobrym dniu nie moglibyśmy się nie pochwalić kolejną dobrą dla nas wiadomością. O naszym projekcie napisała Polska Agencja Prasowa w serwisie „Nauka w Polsce”. I nie był to pierwszy materiał poświęcony „historycznemu pudelkowi” (jak rzecz ujął Wojtek Duch) w tym tygodniu. Jak już wspominaliśmy, wywiad z naszą dwójką zamieścił portal „Historia.org.pl”.

Za materiały poświęcone „Ciekawostkom historycznym” chcielibyśmy podziękować także m.in. serwisowi KARTY „Uczyć się z historii”, wortalowi kulturalnemu „Duże Ka”, autorce bloga „Słowem malowane” oraz Mateuszowi Łabuzowi, autorowi strony poświęconej II wojnie światowej.

Do współpracy serdecznie zapraszamy także inne serwisy historyczne i autorów blogów poświęconych tej dziedzinie.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.