Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Pierwszy tydzień za nami

I co tu dużo mówić: był to pracowity tydzień. Łącznie odwiedziliście nas już prawie 5000 razy, za co rzecz jasna dziękujemy. To dzięki Waszemu zainteresowaniu mamy motywację do pisania kolejnych ciekawostek.

Wszystkich czytelników zapraszamy do przeczytania wywiadu, którego wczoraj udzieliliśmy portalowi historycznemu „Historia.org.pl”. Dziękujemy redaktorowi naczelnemu tego medium, Wojtkowi Duchowi, za pomoc w promocji naszego projektu. O „Ciekawostkach historycznych” napisał także serwis KARTY „Uczyć się z historii”, wortal kulturalny „Duże Ka”, blog „Słowem malowane”,  Mateusz Łabuz na swojej stronie poświęconej II wojnie światowej oraz kilka innych serwisów i blogów na temat historii.

Artykuł w portalu "Uczyć się z historii"Wywiad w serwisie "Historia.org.pl"

Najbardziej cieszy nas jednak to, że to Wam, czyli czytelnikom podoba się to o czym piszemy. Najpopularniejszy artykuł (Jak zdobyć szczęście w miłości… Podryw w XIX-wiecznym stylu) przeczytaliście już ponad 1000 razy! Niedaleko za nim plasuje się tekst o rewolucji technologicznej w starożytnej Grecji (780 odsłon). Czołówkę zamykają: druga część poradnika uwodzenia, czyli jak dać kosza w XIX-wiecznym stylu (227 odsłon) oraz tekst o życiu prywatnym prezydenta Mościckiego: Pan Prezydent się żeni (215 odsłon).

Aby ułatwić Wam dotarcie do najfajniejszych ciekawostek uruchomiliśmy profil na Facebooku. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to zapraszamy do dołączenia do naszej grupy.

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.